Data dodania: 30.05.2018  |  wyświetlenia: 1917
II Międzygminny Turniej Tańca w Piszu
Mistrzów tańca wybrali Rafał Maserak i Alesya Surowa
Fot. PDK Pisz
Jury w składzie: Rafał Maserak, Alesya Surowa, Katarzyna Sawicka, Lech Borak wyłoniło zwycięzców II Międzygminnego Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Pisza.
Dance, Hip-Hop, taniec ludowy i nowoczesny mają swoich miłośników. Podczas Turnieju zorganizowanego w PDK pojawili się artyści m.in. z Pisza, Łomży, Węgorzewa i Białegostoku. 

Lekkość i precyzja ruchów, choreografia oraz muzykalność artystów była punktem oceny jury, które postanowiło przyznać następujące miejsca.

Disco - Dance / Street Dance od 5 do 8 lat
I miejsce - FRESH KIDS - Stowarzyszenie Twórczego Działania BK STEP ŁOMŻA
II miejsce - Maja Działo i Alan Czajkowski - New Style Dance Studio Dominika Nowakowska Ełk
III miejsce - DEBEŚCIAKI - New Style Dance Studio Dominika Nowakowska Ełk


Disco - Dance / Street Dance od 9 do 13 lat
I miejsce - HOMIES CREW - Stowarzyszenie Twórczego Działania BK STEP ŁOMŻA
II miejsce - M.O.Z.A - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach
III miejsce - RYN BREAKERS - Ryńskie Centrum Kultury


Disco - Dance / Street Dance od 9 do 13 lat - SOLO
I miejsce - Dominika Dzienis - Studio Tańca Sportowego Hokus Białystok
II miejsce - Oliwia Wróbel - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach
II miejsce - Oliwia Krukowska - Stowarzyszenie Twórczego Działania BK STEP ŁOMŻA


Disco - Dance / Street Dance od 14 do 17 lat
I miejsce - UNITED - Stowarzyszenie Twórczego Działania BK STEP ŁOMŻA
II miejsce - OLIWIA PANAŚ - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach
III miejsce - LADIES GANG - Ryńskie Centrum Kultury


Inne Formy Taneczne od 5 do 8 lat
I miejsce - KLASA 1 A Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu
I miejsce - MINI GWIAZDECZKI - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach


Inne Formy Taneczne od 9 do 13 lat
I miejsce - INTRO - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Piecki
II miejsce - HOMES CREW - Stowarzyszenie Twórczego Działania BK STEP ŁOMŻA
III miejsce - Wiktoria i Roksana Rudzińskie i Itan Ciborowski i Bartłomiej Smagała - Szkoła Tańca Katarzyna Chodnik


Inne Formy Taneczne od 9 do 13 lat - SOLO
I miejsce - OLIWIA WRÓBEL - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach
II miejsca - LENA RADOCH - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Piecki
III miejsce - KAJA ZIEMBA - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Piecki


Inne Formy Taneczne od 14 do 17 lat
I miejsce - TRZY CZWARTE - KLUB 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie


Taniec Ludowy od 9 do 13 lat

I miejsce - DRYGAŁY - Szkoła Podstawowa w Drygałach
II miejsce - ZESPÓŁ LUDOWY KLASA 3 - Szkoła Podstawowa w Bystrym


Puchar GRAND PRIX otrzymał ZESPÓŁ "HOKUS QUEEN" - Studio Tańca Sportowego Hokus Białystok





Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt