Data dodania: 31.05.2017  |  wyświetlenia: 25138
X Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej - galeria zdjęć
X Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej - galeria zdjęć
Fot. Krzysztof Szyszkowski
Na zdjęciu - Milena Szczech - 3 miejsce w kat. gimnazjum
30 maja odbył się jubileuszowy - X Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Śpiewamy i żeglujemy nad Pisą” organizowany przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu.

W konkursie zaprezentowało się 14 solistów, duet, trio i kilkunastoosobowy chór. Jury w składzie: Katarzyna Sobiech – Dyrektor Piskiego Domu Kultury, Dorota Wlazłowska z Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Placówek w Piszu oraz Ewa Sulewska – nauczycielka muzyki w Prywatnym Gimnazjum w Piszu zdecydowało, że w kategorii szkół podstawowych 1 miejsce zajęła Gabriela Łukasik („Nasza tratwa”), 2 miejsce Oliwia Szymanowska („Keja”), a 3 miejsce Amelia Szyszkowska („10 w skali Beauforta”). W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 1 miejsce jury przyznało Kasi Romot z zespołem PMOS Pisz („Chłopcy z Albatrosa”), 2 miejsce Kamili Wyka („Ballada o Wikingu”), a 3 miejsce Milenie Szczech („Oczekiwanie”). Wyróżnienie za „Ogólny wyraz artystyczny” jury przyznało Katarzynie Kosk („O chłopcu co się morza trochę bał”).

Statuetki, nagrody i poczęstunek ufundowali sponsorzy. Andrzej Nowicki – Starosta Powiatu Piskiego, Andrzej Szymborski – Burmistrz Pisza, Jerzy Małecki – Poseł na Sejm RP, Lokalna Organizacja Turystyczna „Mazury Południowe”, Hurtownia Dantex w Piszu oraz Hurtownia Cytrus w Piszu.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt