Data dodania: 12.09.2016  |  wyświetlenia: 22665
Tańce w jurcie, parada lampionów i tybetańskie misy
Fot. Krzysztof Szyszkowski
Krzysztof Lewin przy tybetańskich misach
Sztuką Po Pisku - pod takim hasłem odbył się w piątek jednodniowy festiwal artystyczny w Piszu. Organizatorem wydarzenia były Stowarzyszenie Społeczno Artystyczne Kultywator, Piski Dom Kultury i Teatr Delikates.

Mieszkańcy Pisza mieli okazję potańczyć wewnątrz jurty rozstawionej na Placu Daszyńskiego, gdzie Kapela Hałasów przygrywała do tańców korowodowych. Spod jurty, późnym wieczorem, ruszyła parada lampionów, prowadzona przez Wiktora Malinowskiego z Teatru Delikates. Parada przeszła od Placu Daszyńskiego piską kładką do Parku Solidarności. Po czym udała się przez most drogowy do Piskiego Domu Kultury.

W pedeku wszyscy chętni mogli uczestniczyć w "Kąpieli w Dźwiękach". Krzysztof Lewin wydobywał dźwięki i wibracje z tybetańskich mis. Tybetańska kąpiel w dźwiękach miała relaksujące działanie na zgromadzonych - szczególnie tych, którzy razem z mistrzem medytowali przy misach na scenie Piskiego Domu Kultury.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt