Data dodania: 30.11.2015  |  wyświetlenia: 34524
Galeria zdjęć koncertu finałowego
O złote nuty Pisza walczyło 60 wokalistów
W piątek 27 listopada na deskach sceny widowiskowej PDK młodzi ludzie z regionu zmagali się w konkursie piosenki o Złotą Nutkę Pisza w IX Festiwalu Piosenki Polskiej Masz Szansę Więc Śpiewaj.

W tegorocznym konkursie wystąpiło 60 uczestników z Pisza, Ełku, Wilkas, Hajnówki, Białegostoku, Kolna, Grajewa i Szczytna. Od rana do późnych godzin popołudniowych trwały przesłuchania eliminacyjne. Młodzi wokaliści śpiewali w pięciu kategoriach wiekowych. Wieczorem odbył się koncert finałowy, podczas którego o złotą, srebrną i brązową nutkę rywalizowała trójka wyłonionych uczestniczek w każdej kategorii.

Oto galeria zdjęć z koncertu finałowego. W podpisach zdjęć zamieszczona jest informacja o solistkach, ich piosenkach i zajętym miejscu.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Konkurs piosenki prowadził Mariusz Trupacz. Pomysłodawca i koordynator imprezy.


I miejsce kategorii 6-7 lat - Oliwia Nikonowicz (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kolorowe Obrazki


I miejsce kategorii 6-7 lat - Oliwia Nikonowicz (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kolorowe Obrazki


II miejsce kategorii 6-7 lat - Joanna Matyjasek (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Okulary mam na nosie


II miejsce kategorii 6-7 lat - Joanna Matyjasek (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Okulary mam na nosie


II miejsce kategorii 6-7 lat - Amelia Somionka (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Koci cały świat


II miejsce kategorii 6-7 lat - III miejsce Joanna Matyjasek (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Koci cały świat


III miejsce w kategorii 8-10 lat - Weronika Filipkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Spełniają się marzenia


III miejsce w kategorii 8-10 lat - Weronika Filipkowska (Pisz) - - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Spełniają się marzenia


III miejsce w kategorii 8-10 lat - Weronika Filipkowska (Pisz) - - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Spełniają się marzenia


II miejsce w kategorii 8-10 lat - Aleksandra Milko (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Bezsennie


II miejsce w kategorii 8-10 lat - Aleksandra Milko (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Bezsennie


II miejsce w kategorii 8-10 lat - Aleksandra Milko (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Bezsennie


I miejsce w kategorii 8-10 lat - Amelia Szyszkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Szklana pogoda (Lombard)


I miejsce w kategorii 8-10 lat - Amelia Szyszkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Szklana pogoda (Lombard)


I miejsce w kategorii 8-10 lat - Amelia Szyszkowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Szklana pogoda (Lombard)


IV miejsce w kategorii 8-10 lat - Maria Witkowska (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziś idę walczyć, mamo.


IV miejsce w kategorii 8-10 lat - Maria Witkowska (Ełk) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziś idę walczyć, mamo.


III miejsce w kategorii 11-13 lat - Maria Sawicka (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedy będziesz zakochany


III miejsce w kategorii 11-13 lat - Maria Sawicka (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedy będziesz zakochany


IV miejsce w kategorii 11-13 lat - Dorota Sztyler (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Miłośc rośnie wokół nas


IV miejsce w kategorii 11-13 lat - Dorota Sztyler (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Miłośc rośnie wokół nas


I miejsce w kategorii 11-13 lat - Katarzyna Rakowska (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Czy ten pan i pani


II miejsce w kategorii 11-13 lat - Wanda Ginszt (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Co się stało z mamą


II miejsce w kategorii 11-13 lat - Wanda Ginszt (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Co się stało z mamą


II miejsce w kategorii 11-13 lat - Wanda Ginszt (Hajnówka) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Co się stało z mamą


IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Drużba Katarzyna - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Chłopiec z drewna


IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Drużba Katarzyna - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Chłopiec z drewna


II miejsce w kategorii 14-16 lat - Julia Kuzyka (Białystok) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Łatwopalni


II miejsce w kategorii 14-16 lat - Julia Kuzyka (Białystok) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Łatwopalni


III miejsce w kategorii 14-16 lat - Katarzyna Romot (Pisz) + nagroda publiczności - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziesięć przykazań


III miejsce w kategorii 14-16 lat - Katarzyna Romot (Pisz) + nagroda publiczności - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dziesięć przykazań


IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Sylwia Mil - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedyś byłam różą


IV miejsce w kategorii 14-16 lat - Sylwia Mil - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Kiedyś byłam różą


I miejsce w kategorii 14-16 lat - Izabela Pelc (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Och życie, kocham cię nad życie


I miejsce w kategorii 14-16 lat - Izabela Pelc (Pisz) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Och życie, kocham cię nad życie


II miejsce w kategorii Zespoły - zespół Mini Fantazja (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewał utwór pt. Radosna samba


III miejsce w kategorii Zespoły - Słoneczko (Lachowo) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Słoneczna wycinanka


I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna


I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna


I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna


I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna


I miejsce w kategorii Zespoły - Małe HDK (Hajnówka) - w koncercie finałowym zespół śpiewał utwór pt. Wiosna


II miejsce w kategorii Open - Paulina Cybulko (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Brzydcy


II miejsce w kategorii Open - Paulina Cybulko (Wilkasy) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Brzydcy


III miejsce w kategorii Open - Barbara Somionka (Wilkasy)


III miejsce w kategorii Open - Barbara Somionka (Wilkasy)


I miejsce w kategorii Open - Julita Szczech (Kolno) - w koncercie finałowym śpiewała utwór pt. Dłoń


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 6-7 lat


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 8-10 lat.


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 11-13 lat


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria 14-16 lat


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria zespoły


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - kategoria Open


IX Festiwal Masz Szansę Więc Śpiewaj" - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - Najstarsza i najmłodsza uczestniczka.


Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt