Data dodania: 25.06.2015  |  wyświetlenia: 48542
Płacząca deszczem Noc Świętojańska
Płacząca deszczem Noc Świętojańska
Noc Świętojańska – jedna z najcieplejszych nocy w roku nie była upalna, ciepła, ani nawet umiarkowanie ciepła, podobnie jak zapowiadający ją dzień. Szkoda, bo aura to połowa sukcesu każdej imprezy. Jak okazało się tego wieczora Piszanie wybrali domowy komfort nie kulturalną ucztę pod parasolem.

W programie obchodów Nocy Świętojańskiej znaleźli się przede wszystkim nasi lokalni artyści. Na scenie na Placu Daszyńskiego zaśpiewał Chór Vox Matris, zagrała Piska Orkiestra Dęta, zaśpiewał zespół Johannesburg i Novy Projekt, czyli Marcin Nowicki z zespołem.

W folkowym brzmieniu zaprezentowało się studio wokalne Sukces, w którym występują dzieci i młodzież niemalże z całej Warmii i Mazur. Nie zabrakło pokazu ognia podczas widowiska nocy świętojańskiej i puszczania wianków po Pisie. Na zakończenie zagrał BIG Day. Też trochę piski, bo wokalistka – Ania, to przecież piszanka.

Podczas imprezy rozstrzygnięto konkurs na wianek świętojański. Występom artystycznym towarzyszyły targi rękodzieła oraz atrakcje dla najmłodszych.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt