Data dodania: 20.04.2015  |  wyświetlenia: 48333
Piszanki spalały kalorie w szczytnym celu
Piszanki spalały kalorie w szczytnym celu
Kolejny raz mieszkańcy nie zawiedli i potwierdzili swą solidarność z Mateuszem - chłopcem chorym na białaczkę. Na Charytatywny Piknik Sportowo - Rekreacyjny dla Mateusza Bugnackiego z Wiartla przyszli zarówno ci, którzy chcieli się dobrze bawić oraz tacy, którzy dla słusznej idei zamierzali odchudzić portfel.

Sobotnim atrakcjom – turniejowi piłki nożnej oraz występom zumby towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca. Serwowane były wypieki, domowe przetwory, licytowane gadżety, przekazane od ludzi dobrej woli. Ostatecznie udało się zgromadzić ponad 11 tysięcy złotych.

Największą atrakcją imprezy był trening Zumby, który poprowadziła Magdalena Piekarska - licencjonowany instruktor Zumby. Piszanek nie trzeba było namawiać do udziału. Wystąpiły mamy, a u ich boku córki. Z imprezy na imprezę praca nad sylwetką w szczytnym celu staje się w Piszu nową tradycją.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt