REKLAMA
Data dodania: 04.07.2009
Paranienormalni rozbawili do łez
Paranienormalni rozbawili do łez
W piątkowy wieczór ławki amfiteatru Kapiodoro w Rucianem - Nidzie zapełniły się w niemal stu procentach. Na ruciańskiej scenie gościł topowy polski kabaret "Paranienormalni" z Jeleniej Góry.

W piątkowy wieczór ławki amfiteatru Kapiodoro w Rucianem - Nidzie zapełniły się w niemal stu procentach. Na ruciańskiej scenie gościł topowy polski kabaret "Paranienormalni" z Jeleniej Góry.

Scena w Kapiodoro gościła w przeszłości najlepsze polskie kabarety. Na deskach amfiteatru w Rucianem występowali już członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Neonówki. W tym roku przyszedł czas na równie śmieszny skład. Prowadzący tegoroczny kabareton w Opolu "Paranienormalni", pokazali swoje najciekawsze skecze.

Paranienormalni, to kabaret z Jeleniej Góry. Pojawili się w 2004 roku na kilku przeglądach kabaretowych. Choć wtedy nie zdobyli zbyt znaczących nagród, to szybko znaleźli w TV. Tym samym stali się najpopularniejszym kabaretem młodego pokolenia. W listopadzie 2008 grupa powiększyła swój skład o wrocławskiego aktora Michała Paszczyka. Zasłynęli postacią Mariolki, niezbyt rozgarniętej blondynki, której przygody z Gabryśką stały się niekwestionowanym hitem 2008 roku.

Piątkowy wieczór rozpoczęli interaktywnie i freestylowo. Igor Kwiatkowski - lider kabaretu, grający muchę w skeczu "Mucha i Pająk", podpił piwo jednemu z widzów. Mucha chciała też zjeść Pawła z publiczności, gdy upatrzyła go sobie jako jednego z "pipoli". W dalszej części występów widzowie obejrzeli "Rocky'ego u lekarza", "Casting do pracy w radiu", "Profesora minutkę", "Goście na weselu".  Nie zabrakło oczywiście znanej w całej Polsce blondynki - Mariolki, w dwóch wersjach czasoprzestrzennych.

Warto wspomnieć, że konferansjer, zapowiadający występ "Paranienormalnych", powiedział o planowanym na przyszły rok remoncie amfiteatru. Jego słowa spotkały się z głośnym aplauzem publiczności.  Mamy nadzieję, że zapowiedziane inwestycje mają szansę na realizację.

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt