REKLAMA
Data dodania: 25.04.2023  |  wyświetlenia: 615
Wyrazy uznania za osiągnięcia w nauce i sporcie
Starosta Piski Andrzej Nowicki wraz z Zarządem Powiatu w Piszu uhonorowali młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych wraz z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu za osiągnięcia w zakresie nauki oraz sportu.
13 kwietnia, podczas posiedzenia zarządu powiatu Andrzej Nowicki - Starosta Piski wraz z Markiem Wysockim – Wicestarostą Piskim oraz dr. Waldemarem Brendą i Andrzejem Kurzątkowskim – członkami zarządu złożyli gratulacje oraz wyrazy uznania młodzieży i pedagogom ze szkół powiatu piskiego za osiągnięcia w zakresie nauki oraz sportu.

Okolicznościowe dyplomy oraz upominki trafiły do:

Uczniów ZSZzBP w Piszu, którzy uczestniczyli w XXIX Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej w Poznaniu. Piotr Trzcinka z klasy 4Sg (Technikum Samochodowe) zajął 8. miejsce w kategorii „Oleje i Smary”. Szymon Jakubczyk z klasy 3S (Technikum Samochodowe) zajął 9. miejsce w kategorii „Silniki Spalinowe”. Uczniów do turnieju, w którym uczestniczyło blisko 500 zawodników, przygotowali nauczyciele Ewa Nowicka oraz Janusz Wdowiarski.

Uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu za osiągnięcia sportowe w 2022 r. Podczas Gali Sportu Szkolnego zorganizowanej przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy 5 kwietnia 2023 r. piskie liceum uzyskało 10. miejsce w systemie współzawodnictwa W-M Związku Sportowego szkół ponadpodstawowych „Moje Boisko Orlik” oraz 6. miejsce w klasyfikacji ogólnej za rok szkolny 2021/2022. Wraz z młodymi sportowcami gratulacje odebrał także Mariusz Górski – nauczyciel wychowania fizycznego w I LO.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt