REKLAMA
Data dodania: 18.04.2020  |  wyświetlenia: 3404
Konkurs fotograficzny - Pisz z mojego okna
Muzeum Ziemi Piskiej ogłasza konkurs fotograficzny „Pisz z mojego okna”. Udział może wziąć każdy, kto uzna, że warto uwiecznić rzeczywistość w czasach epidemii koronawirusa, robiąc fotkę widoku z okna.
Zapewne dość już mamy społecznej izolacji spowodowanej epidemią. Zamknięci w czterech ścianach swoich domów poszukujemy wciąż nowych wyzwań. Wyzwaniem może być propozycja piskiego muzeum - fotografia z okna. I choć widok z okna mógł już się nam znudzić, to warto poszukać w nim czegoś interesującego. Zdjęcie zrobione z okna będzie w przyszłości nośnikiem informacji i przeżyć związanych z walką z chorobą.
Chcemy tym konkursem, przy pomocy nowoczesnych technologii, kontynuować tradycję papierowych wehikułów czasu, aby za 20, 30, czy 50 lat spojrzeć na te fotografie i pomyśleć o sytuacji i emocjach, które nam towarzyszyły, kiedy je wykonywaliśmy – mówi Aneta Karwowska, dyrektor Muzeum Ziemi Piskiej. – Jestem przekonana, że rok 2020 zapisze się w historii świata i w przyszłości będzie dużo mówiło się o naszym pokoleniu.
Najlepsze zdjęcia wykorzystane zostaną w powstającej monografii Pisza.

Podstawowym kryterium konkursu jest widok z okna mieszkania. Autor może nadesłać maksymalnie trzy zdjęcia na adres mzppisz@wp.pl, wykonane od 20 kwietnia do 30 czerwca 2020. Regulamin konkursu oraz oświadczenie autora, które należy dołączyć do zgłoszenia, są dostępne na stronie internetowej www.muzeumziemipiskiej.pl.Zadanie konkursowe (archiwum)
Zrób zdjęcie z okna swojego mieszkania i wyślij na adres Muzeum Ziemi Piskiej
Regulamin konkursu
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt