REKLAMA
Data dodania: 21.02.2020  |  wyświetlenia: 2405
Kto chce zobaczyć Zenka? Mamy bilety na sobotnie seanse
W sobotę, 22 lutego kolejne projekcje filmowe Kina w Twoim Mieście.
O 13.00 film animowany dla dzieci -  Śnieżka i fantastyczna siódemka O pocałunek od Śnieżki zabiega siedmiu, zaczarowanych w krasnoludki, królewiczów. Który z nich zyska względy bohaterki?


Wielbiciele discopolo mają szansę obejrzeć losy niekwestionowanego króla tego gatunku - Zenona Martyniuka. W filmie Zenek - o chłopaku z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy.

A wieczorem - Wulgarnie i bez cenzury - tak najkrócej można określić najnowszą produkcję Patryka Vegi "Bad Boy".


Mafia, gangsterskie porachunki, agresja, zastraszanie i ustawianie meczów. Najnowszy film Patryka Vegi "Bad Boy" odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. W filmie zagrali - Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski.

Godziny seansów:

13:00 - Śnieżka i fantastyczna siódemka (film animowany dla dzieci)
14:45 - Zenek
17:00 - Zenek
19:15 - Bad Boy

Bilety w cenie 18 zł normalny do nabycia w holu Piskiego Domu Kultury od godziny 12:00 w dniu projekcji. Dla czytelników, którzy wezmą udział w konkursie, Piszanina wejściówki gratis.


Zadanie konkursowe (archiwum)
Na czytelników czekają bilety. Aby je otrzymać należy udostępnić artykuł a 21 lutego (piątek) o godz. 13.00 zadzwonić do redakcji Piszanina pod numer 799-077-399 i podać hasło Kino w Twoim Mieście.
Regulamin konkursu
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt