Data dodania: 24.01.2019  |  wyświetlenia: 1565
Filmowa sobota. Propozycje filmowe dla dorosłych i dzieci.
Dla zmęczonych tygodniowym aktywnym spędzaniem wolnego czasu mamy propozycje filmowe. Kino w Twoim Mieście zaprezentuje cztery tytuły. Wśród nich aż dwa to propozycje dla dzieci - Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru oraz Chłopiec z burzy.
Dla widzów dorosłych prawdziwa gratka - długo oczekiwana kontynuacja Kogla-Mogla - Misz Masz czyli Kogel Mogel 3.


Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys.

Druga propozycja to Underdog z Mamedem Khalidovem w jednej z głównych ról.

Borys "Kosa" Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę.

Projekcje filmowe w dniu 26 stycznia (sobota):
12:00 - Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru.
14:00 - Chłopiec z burzy.
16:00 - Misz Masz czyli Kogel Mogel 3.
17:45 - Misz Masz czyli Kogel 3
19:30 - Underdog.
Zadanie konkursowe (archiwum)
Dla czytelników, którzy w dniu 25 stycznia o godz. 13.00 jako pierwsi zadzwonią do redakcji Piszanina pod numer 799-077-399 i podadzą hasło Kino w Twoim Mieście otrzymają wejściówki na film.
Regulamin konkursu
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt