Data dodania: 12.04.2018  |  wyświetlenia: 2183
Milowicz, Biedrzyńska, Pręgowski, Beya-Zaborski w Piszu
Aktorzy teatralni, znani również z kina i telewizyjnych ekranów wystąpią na deskach Piskiego Domu Kultury. 21 kwietnia w przedstawieniu Mężczyzna idealny zobaczymy m.in. Adriannę Biedrzyńską i Michała Milowicza.

Sztuka proponowana piskiej widowni to tzw. komedia terapeutyczna. Ironia, satyra, humor dominują, ale nie brakuje tu gorzkiej prawdy o ludziach i czasach, w których żyjemy.

Akcja przedstawienia ma miejsce w pewnej klinice. Telewizyjny showmen zgłasza się do tam, w celu powrotu do równowagi psychicznej. Jak się okazuje, nie jest to zwyczajna placówka medyczna. Kieruje nią ekscentryczny lekarz, którego współpracownica pracuje nad stworzeniem mężczyzny idealnego. Pracuje nad tym w tajemnicy. Udało jej się już stworzyć prototyp, niestety, niedoskonały bez osobowości. Pani biogenetyk poszukuje kandydata do przeszczepu. Wybór jest oczywisty - pada na telewizyjną gwiazdę z kryzysem osobowości.


Jeśli zainteresowała państwa fabuła, zapraszamy do PDK 21 kwietnia o godz.18.00. Bilety w cenie 65 zł parter, 60 zł balkon i boczne do nabycia w dziale Promocji PDK (I piętro sala nr 31) w godzinach 7:00 - 15:00.

Dla czytelników Piszanina mamy 2 bilety na sztukę. Aby je zdobyć należy wziąć udział w konkursie.

Zadanie konkursowe (archiwum)
Prosimy na adres redakcja@piszanin.pl z dopiskiem konkurs nadsyłać propozycje definicji mężczyzny idealnego. Jaki jest, co robi, czy istnieje? Na odpowiedzi czekamy do 18 kwietnia (czwartek).
Regulamin konkursu
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt