Data dodania: 22.02.2018  |  wyświetlenia: 1466
Niedzielne seanse - wygraj bilet do kina
W niedzielę kolejne hit kinowe w PDK. Kino w Twoim Mieście zawita z nowym repertuarem. Dla czytelników Piszanina mamy do rozdania 6 pojedynczych biletów.

Kobiety mafii, to kolejny film Patryka Vegi. Poprzednie jego produkcje ściągały do kin tłumy. Czy film spodoba się szerokiej publiczności? Czy wzbudzi podobne kontrowersje jak poprzednie produkcje Vegi? Warto się przekonać. W rolach głównych, m.in. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska i Julia Wieniawa oraz Bogusław Linda, Sebastian Fabijański i Piotr Stramowski.

Kto woli repertuar lżejszy, do wyboru ma „Podatek od miłości”. Kim tak naprawdę jest Marian? Coach o kontrowersyjnych metodach pracy, czy zwykły oszust. Odpowiedź znajdzie inspektor Klara. W roli głównej Grzegorz Damięcki.

Dla najmłodszych druga część przygód sympatycznej pszczółki Mai. Tym razem ulubienica dzieci weźmie udział w miodowych igrzyskach.

Godziny seansów:

25 luty (niedziela) Pisz

12:45 Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
14:30 Kobiety mafii
17:00 Podatek od miłości
19:00 Kobiety mafii

Bilety normalne w cenie 16 zł, ulgowe 14 zł. Bilety do nabycia przed seansem.

Zadanie konkursowe (archiwum)
Dla czytelników Piszanina mamy do rozdania 6 pojedynczych biletów (po dwa na każdy seans). Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 799 077 399 w piątek (23.02.2018) o godzinie 13.00. Wystarczy podać hasło KINO w Twoim Mieście. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Regulamin konkursu
Lista nagrodzonych
Paulina B.
Urszula P.
Marzena D.
Natalia D.
Karina K.
Tomasz F.
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt