Data dodania: 11.06.2012
Z trzech spotkań wyszedł jeden pojedynek

Na tydzień przed zakończeniem Turnieju Ligi Mistrzów Orlika w grze o całą pulę pozostały trzy drużyny. Fotel lidera zajmuje Bomir Media Expert, który w ubiegłą sobotę dopisał trzy punkty bez walki. Ich przeciwnikiem miał być outsider rozgrywek – Słoneczna. Niestety, tym razem rywale, nie skorzystali z możliwości gry. Nieco więcej wysiłku włożyli zawodnicy Jagodnego, którzy zmierzyli się z Wąglikiem. Już pierwsza połowa wskazała triumfatora pojedynku. Lepsi technicznie, szybsi oraz co najważniejsze skuteczni wiceliderzy tabeli prowadzili 5:0.

W drugich dwudziestu minutach trzy gole zdobyła ekipami Wąglika. Na nic to się jednak zdało, gdyż Jagodne odpowiedziało sześcioma golami. Aż pięć razy do siatki trafił Radosław Nosek, trzy bramki strzelił Łukasz Maciejewski. Dwa gole dołożył Krystian Dębek, a raz bramkarza Wąglika pokonał Marek Waszkiewicz. Wśród przegranych na listę strzelców wpisali się: Wojciech Karpiński, Konrad Dębek i Michał Karpiński. Dotychczas prowadzący Drago tym razem pauzował. Nie doszedł do skutku również mecz Gałczyniaka z zespołem Bez Wyjścia. W tym przypadku również odgwizdano walkower.

WYNIKI 6. KOLEJKI SPOTKAŃ
Jagodne – Wąglik 11:3 (5 Radosław Nosek, 3 Łukasz Maciejewski, 2 Krystian Dębek, 1 Marek Waszkiewicz – Wojciech Karpiński, Konrad Dębek, Michał Karpiński)
Bez Wyjścia – Gałczyniak 3:0 walkower
Bomir Media Expert – Słoneczna 3:0 walkower
pauza: Drago