Data dodania: 21.05.2012
Orlik: Niepokonany Drago zasiadł na fotelu lidera
Zbliża się półmetek Turnieju Ligi Mistrzów Orlika. Przed czwartą kolejką na czele tabeli znajduje się Drago. Nowy lider zmienił na prowadzeniu pauzującą w sobotę ekipę Bomir Media Expert.

Pierwsze miejsce zagwarantowała wysoka wygrana 10:2 nad Słoneczną. Po pierwszej połowie outsider rozgrywek trzymał się dzielnie, przegrywając 1:2. Worek z bramkami rozwiązał się w kolejnych dwudziestu minutach, w których szczególną skutecznością imponował Patryk Krawczyk, zdobywca czterech goli. Niezłą formą błysnęli także Grzegorz Biernat i Rafał Koszewski, którzy dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. Rywalom na otarcie łez pozostały trafienia Tomasza Olendra i Huberta Zejera. Większe emocje panowały w kolejnym pojedynku. Prowadzący do przerwy 3:1, team „Bez Wyjścia”, ostatecznie przegrał 6:5 z Wąglikiem. O takim obrocie spraw zadecydowała dobra dyspozycja klanu Karpińskich – Wojciecha i Michała (łącznie 3 gole). Pokonanym nie pomogła nawet wyborna forma Andrzeja Biedrzyckiego – 4 bramki. O kolejne trzy punkty wzbogaciło się także Jagodne, któremu dopisano wygraną z Gałczyniakiem (mecz rozegrano awansem podczas I kolejki spotkań – red).

Kolejna dawka emocji już w najbliższą sobotę. W najciekawszym starciu wicelider Bomir Media Expert zmierzy się ze sklasyfikowanym o „oczko” niżej Wąglikiem. Ponadto Drago przetestuje Gałczyniaka, a Słoneczna spróbuje ograć Jagodne.

Drago – Słoneczna 10:2  (4 Patryk Krawczyk, 2 Grzegorz Biernat, 2 Rafał Koszewski – Tomasz Olender, Hubert Zejer)

Wąglik – Bez Wyjścia 6:5 (2 Wojciech Karpiński, Michał Karpiński, Szymon Zaczkowski, Łukasz Mięsak, Patryk Mazur – 4 Andrzej Biedrzycki, Mirosław Choiński)

Jagodne – Gałczyniak 10:1 (zaliczone z I kolejki)

pauza: Bez Wyjścia

Dzień później, w niedzielę 20 maja rozegrano 3. kolejkę Gminnej Ligi Piłki Nożnej. W pojedynku na szczycie Jeże wygrały 3:2 z Rakowem Piskim. Pierwsze zwycięstwo odniosły Snopki. Ich ofiarą okazały się siódme w tabeli Lisuny. Outsider ligi – Łupki uległ zaledwie jednym golem wiceliderowi z Wąglika. Jedyny remis padł w starciu Uścian z Hejdykiem.