Data dodania: 15.02.2010  |  wyświetlenia: 4512
Warszawska mistrzem!
Warszawska mistrzem!
Na dwie kolejki przed końcem turnieju drużyna z ulicy Warszawskiej, która zwyciężyła 3:1 Czerniafkę, zapewniła sobie pierwsze miejsce na podium. Ale mecz był naprawdę zacięty.

Już podczas X kolejki mówiono, że mecz pomiędzy Warszawską a Czerniafką będzie hitem XI kolejki. Nie stało się inaczej. Kibice i wszyscy zgromadzeni w hali sportowej Gminnego Zespołu Szkół obejrzeli najlepsze widowisko w tym turnieju. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a obie ekipy dały z siebie wszystko i pokazały piękny futbol- bez fauli i nerwów. Wszystkie akcje były przemyślane a bramkarze bronili fenomenalnie.

W pierwszych minutach przewagę miała drużyna Czerniafki, która niestety na 7 minut przed końcem pierwszej połowy straciła bramkę po przepięknym uderzeniu Karola Wiśniewskiego. Piłka trafia w samo „okienko”. Po pierwszej połowie było 1:0 dla Warszawskiej.

W drugiej odsłonie meczu zobaczyliśmy obustronne ataki obydwu drużyn. Po jednym z nich padła bramka wyrównująca, a jej strzelcem był Marcin Pisowodzki - bramkarz Czerniafki, który w tym spotkaniu zagrał w polu. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania, po wślizgu jednego z zawodników Czerniafki w polu karnym sędzia podyktował rzut karny, który zaowocował wynikiem 2:1 dla lidera.

Czerniafka nie odpuszczała jednak i przeprowadzała ciągłe ataki. Na 18 sekund przez końcem spotkania sędzia podyktował rzut karny dla Czerniafki. Do piłki podszedł strzelec pierwszej bramki Marcin Pisowodzki, który mocnym uderzeniem trafił prosto w bramkarza. Czas dobiegał końca a zawodnicy z Warszawskiej przeprowadzili ostatni atak zakończony zdobyciem gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. Nie mniej jednak obie drużyny zasłużyły na wielkie brawa, ponieważ pokazały naprawdę przepiękny futbol.

W kolejnym nie mniej interesującym starciu Belpax Warmiak zmierzył się z zespołem Sklejka. Zarówno jednych jak i drugich interesowało zwycięstwo, przybliżające przecież do zajęcia miejsca w pierwszej trójce. Po pierwszej połowie prowadziła Sklejka 1:0, która nie oddała zwycięstwa już do końca spotkania, ostatecznie wygrywając całe spotkanie 2:1. Sklejka zasiadła więc na fotelu wicelidera. Z dorobkiem 24 punktów wyprzedzają bardzo dobrze spisującą się w fazie końcowej drużynę Młoda Czerniafka. W ostatnim spotkaniu pokonali oni 5:2 Blach-Dek.

Do małej niespodzianki doszło w trzecim meczu kolejki, gdzie LZS Snopki ograły skromnie 1:0 drużynę Jagodne. Po tym zwycięstwie zawodnicy ze Snopek nadal zaliczają się do grona walczących o puchary. Swoje pierwsze punkty zanotowała ekipa Gałczyniak, która zremisowała 3:3 z Warszawską Junior. Rezultat ten pozwolił im awansować w tabeli na przedostatnią pozycję. Bez punktów pozostają Chłopaki z Podwórka, którzy jak dotąd notowali same porażki. Tym razem musieli uznać wyższość zawodników z zespołu Młodzieżowcy.

Wyniki XI kolejki:

Warszawska Junior- Gałczyniak 3:3
Wyzwolenia- Młode Wilki 3:2
LZS Snopki- Jagodne 1:0
Młoda Czerniafka- Blach Dek 5:2
Chłopaki z Podwórka- Młodzieżowcy 0:4
Warszawska- Czerniafka 3:1
Belpax Warmiak- Sklejka 1:2

W najbliższą sobotę zagrają przeciw sobie:

LZS Snopki- Sklejka
Jagodne- Młode Wilki
Chłopaki z Podwórka- Blach Dek
Warszawska- Wyzwolenia
Czerniafka- Gałczyniak
Młodzieżowcy- Warszawska Junior
Belpax Warmiak- Młoda Czerniafka

 

Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt