Data dodania: 12.11.2022
6 zwycięstwo TSK Roś Pisz
Jeziorowcy pokonali na wyjeździe Profbud Legia Warszawa 85:52
23 punktami pokonał TSK Roś Pisz zespół Profbud Legia Warszawa.
Nic nie zapowiadało tak spektakularnego zwycięstwa zawodników z Pisza. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 15-15. Jednak uzyskana w drugiej kwarcie przewaga rosła z upływem czasu meczu, by zakończyć się wynikiem 85-52 (15-15, 18-8, 25-13, 27-16).
Bardzo dobra druga połowa - komentuje klub - aż 52 punkty w 3 i 4 kwarcie!
To już 6 zwycięstwo Jeziorowców w tym sezonie! To dzisiejsze cieszy tym bardziej, że to właśnie dziś obchodzi urodziny trener TSK Roś Pisz - Roman Skrzecz. Cóż mógł otrzymać lepszego w prezencie od swoich podopiecznych, niż 23-punktową wygraną.
Trenerowi życzymy zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów, nie tylko sportowych!  - mówią zawodnicy.

Punktowali: Mateusz Bessman 21 (7zb., 5as.), Patryk Zapert 15 (5as.), Pavlo Bondarenko 12, Jan Świtaj 10 (14zb.), Jakub Pellowski 9, Kacper Rogalski 8, Kamil Zajkowski 3, Mikołaj Lackowski 3, Maksymilian Turski 3, Mateusz Kazimierczuk 2, Rafał Moroz.