Data dodania: 04.11.2022
Wynik spotkania 60:67
Porażka na wyjeździe. TSK Roś Pisz pokonany przez Bielsk Podlaski
W wyjazdowym meczu w Bielsku Podlaskim koszykarzom z Pisza zabrakło kilku punktów, by pokonać gospodarzy. TSK Roś Pisz przegrywa 60:67.
Lepsza skuteczność oraz bardziej solidna obrona przełożyła się na prowadzenie 61-39 dla gospodarzy po 3 kwartach. - komentuje piski klub -  Lecz w czwartej kwarcie Jeziorowcy pokazali charakter, zaczynając wynikiem 21-2. Pomimo zniwelowania straty już do 3 punktów, finalnie musieliśmy uznać wyższość zespołu KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 60-67.
Punktowali: Mateusz Bessman 27 (7zb., 5as. 5prz.), Jakub Pellowski 8, Pavlo Bondarenko 8 (8zb.), Jan Świtaj 7 (6zb., 6bl.), Mikołaj Lackowski 4, Maksymilian Turski 3, Mateusz Kazimierczuk 2, Kacper Rogalski 1, Kamil Zajkowski, Rafał Moroz
W spotkaniu ze względów zdrowotnych nie wystąpili Patryk Andruk, Patryk Zapert oraz Jakub Stanisławajtys. Dwóch ostatnich powinno być gotowych do gry już w najbliższym meczu, natomiast co do zdrowia Patryka Andruka będziemy informować na bieżąco.

W niedzielę, 6 listopada TSK Roś Pisz podejmie zespół MKS Ochota Warszawa. Mecz będzie transmitowany przez portal Piszanin.