Data dodania: 26.04.2022  |  wyświetlenia: 2635
Zobacz film video Piszanina
Kolorowy Piski Bieg Charytatywny. Kilka ujęć z siódmej edycji imprezy
Ponad 400 osób stanęło na starcie VII Kolorowego Piskiego Biegu Charytatywnego. Cel akcji - zbiórka na pomoc dla chorych dzieci. Początek imprezy zwiastowało zbiorowe obsypanie proszkiem holi. Po przyozdobieniu uczestnicy mieli do pokonania jedną z dwóch tras - na 2km i na 5 km.
Najszybsi na 2 km byli - Agnieszka Chutkowska, Uliana Czernyszewa, Magdalena Krysiak wsród pań i Paweł Darmetko, Radosław Grzyb i Itan Ciborowski wśród panów Na 5 km Kobiety - Aneta Ciborowska, Aleksandra Pupek, Kornelia Juszkiewicz, mężczyźni - Garreth Perrin, Łukasz Sikora, Sebastian Ciborowski

Zobacz film na kanale Youtube Piszanina tutaj

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Alis

Zadziwiający obraz głupoty społeczeństwa. Sami ulegliście indoktrynacji i manipulacji kościoła, który zaprogramował was na takie odczucia. Próbuje się szczuć człowieka na człowieka, a może wystarczy podążać własną drogą z szacunkiem do każdego, bez oceniania i narzucania swoich poglądów. To, że mężczyzna założył sukienkę by wesprzeć szczytny cel, nie oznacza propagowania LGBT- a tylko to, że ma duży dystans do siebie, odwagę i wielkie serce.

Kolo

Tu kościół nie ma nic do tego. Ja tam nie chodzę, ale tez nie lubię jak się w sposób ordynarny wciska neomarksistowska ideologię niby przy okazji zabawy. Stara dobra komunistyczna metoda. W latach 80 tych na 1 maja robili to samo niby pod egidą pikniku etc. Jak się na to patrzy to robi się zwyczajnie niedobrze. I cały w tym sekret. Jeszce trochę i tak jak w Warszawie pojawia się w szkołach tzw. tęczowe (kolorowe) piątki i jakieś dziwolągi w roli ideologow. Tak szanowni Państwo, to w większych miastach już jest i rodzice są coraz bardziej bezradni. A sprzeciwiajacych zastrasza się i przykleja łatkę rzekomej nietolerancji i ksenofobii. Jakiś obłęd. A zaczynało się dokładnie tak samo, czyli pod pozorem imprezy, zabawy, rozrywki etc. Potem małymi krokami i teraz jest problem. To rodzaj indoktrynacji. A ja jestem przeciwko jakiejkolwiek indoktrynacji, w szczególności dzieci. Co rodzice sobie chcą w domach opowiadać dzieciom to ich prywatną sprawa (w przeciwieństwie do niektórych krajów typu Szwecja rodzice jeszcze u nas mają prawo wychowywać swoje dzieci, ale to też się skończy jak tak dalej pojdzie), ale w przestrzeni publicznej nie powinno się promować w szczególności neomarksistowskich ideologii (i żadnych innych notabene).

Rodowity Piszak

Zgodzę się z wcześniejszymi komentarzami że ten bieg to jest przemycanie do naszej świadomości propagandy LGBT, biegi rozpoczęły się za kadencji obecnego burmistrza. Nie mam nic do osób homoseksualnych, transseksualistów dopóki nie chcą specjanego traktowania. Stara się nam wmówić że im jest ciężej w życiu z ich orientacją dlatego ludzie z naturalną orientacją powinni im ustępować miejsca, w przeciwnym wypadku czują się homoseksualiści dyskryminowani.

Anna

Ci co się najmniej udzielają, wspierają mają zawsze dużo do napisania. A to za kolorowo, a to a to z czyich pieniędzy itp., itd. Wieczni malkontenci nie skupili się na tym czemu służyła akcja, tylko na tym żeby pojęczeć. Żałośni, sfrustrowani sami zafundowali sobie mikro świat i nie mogą przeżyć gdy inni cieszą się życiem i pomagają. Muszą znaleźć wroga by wytłumaczyć sobie swoje lenistwo i głupotę.

Kolo

To jest typowy zabieg socjologiczno - psychologiczny, który pod pozorem zabawy lub realizacji społecznie pożytecznego celu próbuje wprowadzać lub uatrakcyjniac w przestrzeni publicznej niebezpieczna ideologię. Teoretycznie to przecież wszystko jest w porządku, bo niby cel słuszny i co to komu szkodzi że dzieci sobie pomaluja na kolorowo włosy. Niby tak, ale przy okazji promuje się ideologię. To dokładnie takie same mechanizmy stosowano do promocji komunizmu, czy innych podobnych ideologii. Neomarksizm i wszelkie jego odpryski też korzystają z tych starych sprawdzonych metod "przybliżenia do ludu i oswajania". To jest typowa metoda "salami" czyli osiąganie celów małymi kroczkami przy wykorzystaniu niewinnych zabaw czy imprez. To już zaczyna trafiać na prowincję. W niektorych warszawskich szkołach od jakiegoś czasu wprowadza się tzw kolorowe piątki. Najpierw pod pozorem "luzu i integracji" a później (jak sie juz oswoi temat) wyskakuja różni propagandysci indoktrynujacy dzieci. Jak się okazało o co tu chodzi to spora część rodziców zaczyna się buntować, ale jak już się tego "wirusa" wpuści to bardzo trudno potem to wyplenic. Ostrzegam. Tak samo się to kilka lat temu zaczynało w dużych aglomeracjach. Skutek widzimy.

Antyhejter

Taki z Ciebie wiekowy dziadek, że chyba już nie powinieneś się udzielać na forum. Załóż papcie i przed telewizorek oglądać TVPis. Chłopaki się przebrali dla zabawy są z zagranicy i pewnie nie przyszło im do głowy, że taki gość jak Ty się o to przyczepi.

Piszanin

przebrali się dla zabawy chłopaki nieotaką tu zabawę chodzi w lesie jest zakaz pedałowania

Alex

jakim idiotą trzeba być aby wynurzać swoje najpodlejsze cechy publicznie . patrzysz czasem w lustro?

Szczerba Z Jagodnej

Się muszo teraz umyć.

o

Bolo to człek postępowy, na tęczy się zna, na lgbt też, temat aborcji opanowany, a wolna miłość to jego konik. Chodzący postęp i tolerancja.

Normalny Polak

A po biegu wygodnie siąść przed TV, włączyć Netflixa... a tam znowu chłop z chłopem i inne wynaturzenia LPG.

Andrzej

Cel szczytny, ale nazewnictwo "kolorowy" mówi wszystko. Niektórzy uczestnicy nawet sobie z tego sprawy nie zdają w czego promocji uczestniczą. Tęczowe LGBT- wskie przykrywki. Szkoda bo niektórzy uczestnicy to bardzo fajni ludzie. Pozdrawiam.

wiekowy dziadek

Dlatego też zastanawiam się jak daleko można się posunąć w "szczytnym" celu?

Alex

Sorry ale jak się komuś kolorowy z LGBT kojarzy to pozostaje tylko współczuć. Smutny człowiek jesteś

wiekowy dziadek

Mi się wydaje, że to właśnie "kolorowym" się kojarzy. Bo co wyjdą na ulice to pod tęczą...

Alex

Tęcza to pomysł Boga tępaku

Alex

po prostu smutny jest swiat z twojej perspektywy

Maciej

Krótko i na temat denne myślenie...

Wiki

Głodnemu chleb na myśli.

Sami sobie wkręcacie takie głupoty,doszukujecie się dziury w całym. Chłopaki mieli poczucie humoru, było śmiesznie,a za tyłek nikogo nie łapali...Przyjechali ,wsparli chore dzieciaki i dziękujemy im za to

wiekowy dziadek

Czy gmina z naszych pieniędzy wspomaga to dziwadło?

Firewall

Na pewno z Twoich no przecież odprowadzasz milionowe podatki i zostawiasz masę kasy dla miasta. Czasem lepiej milczeć niż zrobić z siebie...

wiekowy dziadek

Odprowadzam do kasy podatki większe niż Burmistrz. Bo on ma płacone z budżetu, czyli z naszych pieniedzy a ja mam płacone spoza budżetu więc do budżetu dokładam a nie z niego czerpię. Biorąc pod uwagę, że nie wiesz podstawowych rzeczy Ty nie powinieneś nazywać się Firewall tylko brainwall (blokada mózgowa).

Alex

z twoich nie bo nie można dokładac z czegoś czego nie ma

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt