Data dodania: 10.12.2009
Siatkarze walczyli o Puchar Starosty
W sobotę 5 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Piskiego. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn. Zwyciężyli Jeziorowcy.

W wyniku losowania zespoły podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A znalazły się zespoły: ZSO, Pro Volley Orzysz oraz Powiat Piski.  Do drugiej grupy trafiły drużyny: Nadleśnictwo Pisz i Jeziorowcy Junior.

Po zakończeniu spotkań grupowych zawodnicy czterech drużyn rozpoczęli grę o medale. Do walki o brązowy medal stanęli zawodnicy Nadleśnictwa Pisz i Pro Volley Orzysz. Mecz był bardzo zacięty (29-27, 25-23). Zwycięzcą okazała się drużyna z Orzysza.

Z kolei mecz finałowy rozegrały między sobą drużyny Jeziorowcy Junior i Powiat Piski. Zwycięzcę wyłonił dopiero tiebreak, w którym lepsi okazali się Jeziorowcy i tym samym wywalczyli tytuł najlepszej drużyny turnieju. Puchary, medale oraz statuetki dla najlepszych zawodników wręczył Starosta Powiatu Piskiego.