Data dodania: 20.09.2021  |  wyświetlenia: 22874
Sportowe zakończenie lata w Piszu
Sportowe zakończenie lata w Piszu
Animacje, gry, zabawy w plenerze nie doszły niestety do skutku, wszystko za sprawą niesprzyjającej aury. W kroplach deszczu przeprowadzono mecze Trampkarzy KS Mazur Pisz z KKS Granica Kętrzyn (1:4) oraz Seniorów Mazura Pisz z GKS Granica Bezledy (2:1).
Po meczach miejsce akcji przeniesiono na Plac Daszyńskiego. Tam wręczono nagrody i wyróżnienia sportowe sportowcom i trenerom.

Lista nagrodzonych sportowców - pobierz tutaj

O 18.00 rozpoczęły się uroczystości związane z 70-leciem klubu Mazur Pisz. A wieczorem - zabawa przy dźwiękach zespołów Piękni i Młodzi oraz Cliver.
FOTOGRAF
Piotr Mierzejewski
piotr.mierzejewski.pisz
Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
FANATYK

Większość nie zasłużyła lna te medale

Leon

Większość z nich to Mazurowi szkodzi,zamiast wspierać.

Igor

To co zrobili na ulicy Kominiarskiej tą równiarką...

Dupa miała by ręce to lepiej by zrobiła. Szkoda słów, dziury Jeszce większe jak były.

Wojtek

W Urzędzie i tak pewnie złość na was bo powinniście wyrównać "we własnym zakresie". Jak to może być, żeby interesować się takimi małymi rzeczami, gdy buduje się gidantyczny PDK lub zaporę, lub stadion, lub sanatorium, lub pomaga się w inwestycji na 1300 osób (tak to ta sławna firma spożywcza co miała być).. Znajcie swoje miejsce.

Wojtek

Zapomniałem zapytać: czy coś wiadomo o zapowiadanym o dłuższego czasu remoncie stadionu? Czy może będzie tak jak z kurczakiem? Bo przecież okazja była przednia - 70 lecie. Można było ze sceny powiedzieć na przykład: "mamy dla was radosną wiadomość - otrzymaliśmy dofinansowanie w przyszłym roku pewnie zacznie się budowa" A tu nic, zdanej wiadomości to jak to jest? Kolejna lipa/niewypał?

witek

Wojtus,nie nadajesz sie na organizatora.Na Jagodnej powstala przechowalnia smieci,zapewne pojawia sie nowe,wymagajace wysokich kwalifikacji zawodowych przy segregacji miejsca pracyNie zwlekaj,masz okazje "robic we wlasnym zakresie"

Matejkiii.

Stanisław Ty ośla łąko skoro tak kochasz swoje miasto po po co je odrywasz ty patrioto, wioskowa, szujo zawistna, zjeżdżaj do Zawad i tam sobie zorganizuj sam i dla siebie wówczas będziesz miał najlepiej. Bo jak widać zawodostwo Ciebie przerasta i nie możesz się pogodzić z porażką a

zazdrość aż kipi z Ciebie panie Z...wie. Sz... - ujo

Krzywonosy Zdzisław

Oo zespół z Łomży.Ktoś tu chciał się pokazać.

Wojtek

Humory jak widać na zdjęciach wszystkim dopisują więc "ja się pytam" ( to oczywiście tekst z Misia) jak to jest, ze na stronie internetowej Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i SPORTU można znaleźć taką oto informację w pliku zawierającym listę "ocenionych negatywnie w ramach naboru wniosków na realizacje w 2021r programu klub" z podaniem przyczyny oceny negatywnej i braku dofinansowania. Poniżej ta informacja dotycząca Klubu Mazur:

"Brak aktualnego odpisu lub wydruku komputerowego z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenia lub informacji sporządzonej na podstawie ewidencji właściwej dla formy organizacyjnej wnioskodawcy, umożliwiającej weryfikację daty wpisu do KRS lub ewidencji właściwej dla formy organizacyjnej wnioskodawcy oraz zawierającej imiona, nazwiska i funkcje osób wchodzących w skład zarządu (załączonego w

formie skanu)."

Ciekawe co na to wizjoner?

Bednarski

Mariusz to Ty? Przestań wylewać te swoje żale i zajmij się organizacją swoich imprez.

Wojtek

Jak patrzę na tych sportowców, którzy rośli razem z klubem (czyli o średniej wieku około 70 lat) to aż serce rośnie.

Stanisław

Lubię swoje miasto, ale te "imprezy".... Imprezy w Piszu to straszna paździerz i popelina. Już nie mówię tutaj nawet o artystach, których popularność minęła 7 lat temu. Chodzi o organizację. Podam przykład z tego roku. Stałem 10 metrów od sceny. Nagle na scenę wyszła kobieta z mikrofonem i zaczęła przemawiać. Słowo daję, ja rozumiałem może co 4 słowo. Straszne echo, jakieś trzaski i koszmarny pogłos. Ludzie z "obsługi" technicznej nawet palcem nie kiwnęli, żeby coś z tym zrobić. Wzięli pieniądze za podłączenie elektryki i reszta ich już nie obchodziła. Ta kobieta nawet przez chwilę się nie zastanowiła, że chyba coś jest nie tak. Ludzie patrzyli jeden na drugiego a ona dalej swoje. I nikt nie wiedział o co jej chodzi. Mówiła z 5 minut. Niby organizują te wydarzenia w Piszu, ale wszystko to jest robione po najmniejszej linii oporu. Chodzi o to, żeby zorganizować i po 2 dniach zapomnieć o tym. Nagłośnienie imprez w Orzyszu to jest "brzytwa" w porównaniu z tym co dzieje się w Piszu. Kocham mój Pisz, ale się wstydzę i czuję zażenowanie jak te imprezy przebiegają i wyglądają :/

Stanisław Paluch

Drogi Zbigniewie yyy tzn. Stanisławie nagłośnienie w Orzyszu jak i w Piszu z tego co wiem realizowała ta sama firma - Arbas. Piękni i Młodzi to nie artyści, których popularność minęła 7 lat temu wręcz przeciwnie. Byłem na tych dwóch imprezach i moim zdaniem tu i tu była "brzytwa".

Zygmunt

Więc Stanisławie. Żadna z kobiet nie przemawiała dłużej jak jedną minutę więc nie wiem co Pan Panie Z. Sz. Pieprzy A co do nagłośnienia to trzeba było być żeby teraz pisać głupoty nagłośnienie w tych strugach deszczu było jak na san remo i cała Piska publiką odebrała to bardzo pozytywnie. Proszę niech Pan się skupi lepiej w kiblu a nie na pisaniu bzdur. A co do organizacji to każdy co ma pieprzyć niech weźmie sam zorganizuje i się od

pierniczy od innych

Wojtek

Ty Zygmunt piszesz: "A co do organizacji to każdy co ma pieprzyć niech weźmie sam zorganizuje i się od

pierniczy od innych" ale widzisz nie było naboru na organizatora. Może dlatego wyszło jak wyszło. Następnym razem Zygmunt ogłoście nabór/przetarg na organizację to się chociaż nauczycie jak ma przebiegać impreza. Kurcze, dopiero sobie przypomniałem, że wasz wizjoner wam tego zabrania - bo przecież trzeba oszczędzać i robić "we własnym zakresie". Takie podejście to porażka, bo we własnym zakresie to można byle jakie meble zrobić.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt