Data dodania: 10.06.2021  |  wyświetlenia: 905
EURO 2021: Czekamy na występ biało-czerwonych. Uwaga rusza Piska Strefa Kibica!
Piski Dom Kultury i Gmina Pisz zapraszają do wspólnego kibicowania w Piskiej Strefie Kibica!
Przed nami sportowe święto, na które miłośnicy piłki nożnej, ze względów pandemicznych, musieli poczekać rok dłużej.  Już jurto, 11 czerwca rozpoczną się futbolowe zmagania, podczas których zaprezentują się 24 reprezentacje. Pierwszy raz w historii Euro mecze Mistrzostw Europy odbędą się w 11. miastach-gospodarzach, w 11. różnych państwach.

Mecz otwarcia między Włochami i Turkami zostanie rozegrany w piątek 11 czerwca w Rzymie o godzinie 21:00. Polska zainauguruje mistrzostwa w grupie E w poniedziałek 14 czerwca meczem w Sankt Petersburgu. Początek o godzinie 18:00.


To właśnie tego dnia oficjalnie ruszy Piska Strefa Kibica zlokalizowana na Placu Daszyńskiego.
Oprócz meczy Polaków będziemy transmitować również najciekawsze mecze 1/8, 1/4, półfinały i Finał ! - informują organizatorzy - Mile widziane własne leżaki oraz biało-czerwone barwy. Prosimy zapoznać się z regulaminem zamieszczonym na naszej stronie www.pdk.pisz.pl. Chcielibyśmy dopingować naszych w jak największym gronie, niestety ilość miejsc jest ograniczona.
Mistrzostwa potrwają do 11 lipca. Trzymajmy kciuki za biało-czerwonych.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt