Data dodania: 19.02.2021  |  wyświetlenia: 1533
Obowiązuje reżim sanitarny
Od weekendu nie tylko narty. Piska pływalnia nareszcie otwarta
Po półrocznej przerwie Pływalnia Miejska w Piszu zostaje otwarta, co ważne nie tylko dla kubów sportowych, ale również osób indywidualnych.
W ramach określonego reżimu sanitarnego od 12 lutego, warunkowo, na dwa tygodnie, dopuszczona jest aktywność sportowa na terenach otwartych, boiskach na świeżym powietrzu, stokach narciarskich oraz uruchomione zostaną baseny.

Otwarcie piskiej pływalni dziś (piątek - 19 lutego).
Godziny wejść: pn - pt: 6.00 - 21.30, sb - ndz. 9.00 - 16.30
Przypominamy o obostrzeniach sanitarnych: maseczki (oprócz niecki), dezynfekcja rąk, dystans. - informuje MGOSiR w Piszu - W saunie jednocześnie może przebywać do trzech osób. Jacuzzi pozostaje nieczynne.
Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego będzie monitorował wpływ zmian w ograniczeniach na ewentualny wzrost poziomu zakażeń.  Na początku marca ma zapaść decyzja dotycząca przedłużenia otwarcia lub zamknięcia obiektów sportowych.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Franek

Reżim: także reżym (fr. régime „porządek”) – rygor, popularnie w znaczeniu pejoratywnym (negatywnym) rząd, władza, system władzy, zwłaszcza nielegalny, nieuznawany, bezprawny, pochodzący z uzurpacji. w tym przypadku mamy do czynienia z negatywną wersją reżimu sanitarnego

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt