Data dodania: 13.11.2019  |  wyświetlenia: 1387
Zwycięstwo drużyny FC Jeże
67 goli w Turnieju Halowej Piłki Nożnej
Dwadzieścia meczów, dziewięć drużyn, prawie setka zawodników i sześćdziesiąt siedem strzelonych bramek. W poniedziałek 11 listopada w sali sportowej SP nr 4 odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pisza z Okazji Święta Niepodległości.
Zainteresowanie tegorocznym turniejem piłki nożnej o Puchar Burmistrza Pisza było bardzo duże. Aby wyłonić zwycięzcę zespoły musiały rozegrać aż dwadzieścia pojedynków. W pierwszej fazie drużyny rywalizowały w dwóch grupach. W grupie pierwszej na parkiecie spotkały się: FC Jeże, Orlik Team, Wschód i Saszka Team. W grupie drugiej przeciwko sobie stanęli piłkarze: Na Bombie Team, LZS Team, FC Rakowo, FC Szamani i FC Freedom Amsterdam.


 
Szesnaście spotkań wyłoniło cztery drużyny fazy finałowej. Z grupy „A” przepustkę do dalszej gry wywalczyły FC Jeże i Orlik Team. W grupie „B” najlepsze okazały się zespoły Na Bombie Team i LZS Team.
 
Stojące na wysokim poziomie starcia półfinałowe na swoją korzyść rozstrzygnęły FC Jeże i Na Bombie Team. Tu najbardziej emocjonujący okazał się pojedynek Na Bombie Team z Orlikiem Team, w którym padła tylko jedna bramka, a losy spotkania ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego.


Po tym przyszedł czas na ostatnie rozdania turnieju. W meczu o III miejsce LZS Team 2:1 pokonał Orlik Team. Ostateczne starcie, po tzw. przełamaniu mocnych rywali, drużyny Na Bombie Team na swoją korzyść wynikiem 3:0 rozstrzygnęli piłkarze FC Jeże i to oni mogli wznieść do góry główne trofeum.Na zakończenie były dyplomy i puchary, nagrody rzeczowe i statuetki. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Sokołowski zawodnik Na Bombie Team (6 bramek), najlepszym bramkarzem ogłoszono Michała Supińskiego z drużyny Orlik Team.
Źródło: M-GOSiR Pisz.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt