Data dodania: 25.10.2019  |  wyświetlenia: 1213
Zwycięzcy zmagań powiatowych Pucharu Tymbarku
Fot. zpodworkanastadion.pl
Znamy zwycięzców powiatowych rozgrywek w piłkę nożną tegorocznej XX edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
Ruszyła XX edycja rozgrywek, zaliczanych do największych tego typu w Europie - "Z podwórka na stadion o Puchar TYMBARKU". Organizatorzy przewidują, że w tym roku padnie rekord frekwencji. W zawodach ma wystartować ponad 320 tys. dziewcząt i chłopców z całej Polski.

W dniach 17-24 października w Białej Piskiej i Piszu przeprowadzono rozgrywki powiatowe. Do walki stanęło 18 drużyn z Pisza, Białej Piskiej i Rucianego-Nidy.

Awans do dalszej rywalizacji w kategorii dziewcząt otrzymały drużyny:

Kategoria U-8 dziewcząt -  SKRZATY Pisz
Kategoria U-10 dziewcząt - FDK Pisz
Kategoria U-12 dziewcząt - DIAMOND Pisz   


Trenerem drużyn jest Jerzy Karwowski z PMOS-u. W XIX edycji "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" dwie drużyny pod jego kierunkiem zdobyły mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego (SKRZATY Pisz, DIAMOND Pisz), one też reprezentowały województwo w Finale Ogólnopolskim.


Fot. PMOS Pisz
Zwycięzcy etapu powiatowego w kategorii chłopcy:

W kategorii U-8 chłopców - UKS Sokół Biała Piska, trener - Rafał Żbikowski
W kategorii U-10 chłopców - Sokoliki SP Biała Piska, trenerzy - Janusz Strągowski, Zbigniew Dąbkowski
W kategorii U-12 chłopców - SP1 Pisz, trener - Michał Maciejczyk

Fot. Sp1 Pisz
Rozgrywki wojewódzkie odbędą się na przełomie marca i kwietnia 2020 roku w Iławie. Wielki finał XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” już po raz siódmy rozegrany zostanie na stadionie PGE Narodowy.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt