Data dodania: 09.10.2019  |  wyświetlenia: 959
Znicz Biała Piska- Legia II Warszawa 5:0
Czwarte z rzędu zwycięstwo na swoim koncie zanotowała drużyna piłkarzy z Białej Piskiej. Pokonała 3:2 Broń Radom, 2:1 Polonię Warszawa, 2:1 Ursus Warszawa i 5:0 Legię II Warszawa.
Ostatni mecz rozegrany w Białej Piskiej był prawdziwym popisem gry zespołu prowadzonego przez Ryszarda Borkowskiego. Ambitna postawa bez kompleksów przeciwko reprezentantom drugiej drużyny utytułowanego klubu dała znakomite efekty. Dwa gole zdobył Marcin Fiedorowicz, a po jednym Mateusz Jambrzycki, Patryk Gondek i Mateusz Furman.

Znicz udanie rozpoczął także nowe rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski. W poprzednim sezonie zespół awansował aż do finału rozgrywek, w którym uległ Concordii Elbląg.

Znicz jak na razie plasuje się w gronie ćwierćfinalistów. Awans uzyskał pokonując 4:0 Mamry Giżycko. Kolejne mecze będą rozegrane wiosną, a drużyna znów celuje w finał, by tym razem skutecznie powalczyć o trofeum, które jest przepustką do rozgrywek ogólnopolskich.

Źródło: UM Biała Piska.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt