Data dodania: 23.09.2019
Puchar Europy Centralnej w klasie Cadet z piskim akcentem
W dniach 20-22 września w Czechach rozegrano trzecią edycję Pucharu Europy Centralnej w klasie Cadet. Do miejscowości Pavlov zjechali się żeglarze z kilku państw, w tym reprezentanci Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu.
Zawodnicy PMOS przyzwyczaili nas już do sukcesów. Tym razem również nie zawiedli. Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz zajęły III m w klasyfikacji ogólnej.

Anastazja Pastuszko i Laura Szymborska zajęły II miejsce w kategorii do lat 14 i V ogólnie, Krystian Krysiak i Zuzanna Grusznis uplasowali się na VI miejscu.

W Pucharze Europy Centralnej w punktacji dziewcząt I miejsce zajęły Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz.