Data dodania: 04.11.2009
Bez emocji w meczach Derb i Nidki
Nidka rozegrała w czwartek w Elblągu swoje zaległe spotkanie z Grupą Wodną. Gospodarze nie dali gościom najmniejszych szans na zdobycie choćby jednego seta. Swoje spotkanie przegrali również zawodnicy z Białej

Mimo zwycięskiego jednego seta zawodnicy z Białej Piskiej nie zdołali powalczyć o zwycięstwo i ulegli 1:3 przyjezdnym. Po tej porażce Derby zajmują czwartą lokatę w tabeli. Tuż za nimi plasuje się MUKS „Nidka” Ruciane Nida, która zdobyła tyle samo punktów, ale ma słabszy bilans zdobytych setów.

Derby swoje kolejne spotkanie rozegrają już w sobotę 7 Listopada zmierzą się na wyjeździe z SPS Metalowiec Działdowo. Z kolei MUKS „Nidka” Ruciane Nida swój kolejny mecz rozegra dopiero w sobotę 14 Listopada. Zawodnicy pojadą do Ząbrowa by powalczyć o punkty z tamtejszą „Osą”.