Data dodania: 09.09.2019  |  wyświetlenia: 1005
I miejsce dla załogi PMOS Pisz
Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet jest w naszych rękach
W dniach 6-8 września na Jeziorze Roś rozegrano Regaty o Puchar Jeziora Roś oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie Cadet.
Puchar Jeziora Roś to ostatnie regaty Pucharu Polski. W Wydarzeniu wzięły udział 32 załogi z kraju. Pisz jak zwykle niezwykle serdecznie przyjął gości, ale gdy chodzi o rywalizacją, tu nie było już miejsca na uprzejmości. Reprezentanci Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu pokazali, że są najlepsi.

W Regatach o Puchar Jeziora Roś I miejsce zajęła załoga w składzie Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz. W Mistrzostwach Województwa Warmińsko- Mazurskiego I miejsce zajęła ekipa w składzie Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz PMOS Pisz, III miejsce -  Krystian Krysiak, Kalina Stępień PMOS Pisz

Puchar Polski 2019 dziewczęta - I miejsce Magdalena Leymańczk i Zuzanna Grusznis. II miejsce - Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz.


Puchar Polski 2019. III miejsce - Magdalena Leymańczk i Zuzanna Grusznis. IV miejsce Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz.

Punktacja drużynowa: I miejsce Puchar Polski dziewcząt. III miejsce Puchar Polski klasy Cadet. III miejsce klubowy Puchar jeziora Roś.

Józef Bąk - trener dziewcząt z pucharami
 
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt