Data dodania: 07.06.2019  |  wyświetlenia: 612
Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce
Najlepsi lekkoatleci szkół średnich naszego powiatu
3 czerwca na na stadionie lekkoatletycznym przy I Liceum Ogólnokształcącym w Piszu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych, w których wzięło udział 110 zawodników z dziewięciu szkół powiatowych.
Uczestnicy zmagali się w konkurencjach biegowych - 100m, 400m, 800m i sztafecie 4x100m, skokowych - skok w dal, wzwyż i w pchnięciu kulą.

Zwycięzcy zawodów:

100 m - dziewczęta
1 Julia Chodnicka ZSK Pisz 13,99 s F 13,90 s
2 Wiktoria Grygorowicz II LO Pisz 14,99 s F 14,66 s
3 Oliwia Gobcewicz I LO Pisz 15,43 s F 14,78 s

100 m chłopcy
1 Szymon Samsel II LO Pisz 11,87 s F 11,76 s
2 Adrian Kurpiewski I LO Pisz 12,16 s F 11,82 s
3 Bartosz Konstanty ZSL Ruciane - Nida 11,92 s F 11,89 s

400m dziewczęta
1 Wiktoria Mrówka ZSL Ruciane - Nida 70,20 s
2 Patrycja Duda ZSL Ruciane - Nida 72,19 s
3 Dolores Domżalska I LO Pisz 77,08 s

400 m chłopcy
1 Mateusz Terlik ZSL Ruciane - Nida 58,04 s
2 Maciej Kurkowski ILO Pisz 58,36 s
2 (ex) Jacek Kalwejt ZS Nr1 Biała Piska 58,36 s
3 Krzysztof Antosiewicz ZSZ Pisz 59,12 s


800m dziewczęta
1 Paulina Zaborowska ZSL Ruciane -Nida 3,01:11 min.
2 Aleksandra Piekarska I LO Pisz 3,18:66 min.
3 Maja Adamus ZSK Pisz 3,32:09 min.

800m chłopcy
1 Adrian Kurpiewski I LO Pisz 2,19:28 min.
2 Piotr Kukawka ZSZ Pisz 2,20: 29 min.
3 Artur Głowacki ZSL Ruciane -Nida 3,21:73 min.

1500m chłopcy
1 Krzysztof Antosiewicz ZSZ Pisz 4,50:15 min.
2 Jan Różewicz ZSS Ruciane - Nida 5,15:20 min.
3 Szymon Zadroga I LO Pisz 5,22:46 min.

4x100 m - dziewczęta

1 ZSL Ruciane - Nida 61,40 s
2 ZSK Pisz 61,90 s

4x100 m - chłopcy

1 ZS Nr 1 Biała Piska 50,16 s
2 ZSZ Pisz 50,27 s
3 II LO Pisz 51,16 s

Skok wzwyż dziewczęta
1 Angelika Konert ZSZ Pisz 130 cm
2 Wiktoria Grygorowicz II LO Pisz 125 cm
3 Natalia Sierzputowska ZS Nr 1 Biała Piska 120 cm


Skok wzwyż chłopcy
1 Rafał Arnista ZSZ Pisz 160 cm
2 Szymon Samsel II LO Pisz 150 cm
3 Norbert Nosek ZSK Pisz 150 cm

Skok w dal - dziewczęta
1 Patrycja Duda ZSL Ruciane - Nida 4,34 m
2 (ex) Julia Nosek ZSK Pisz 3,90 m
2 (ex) Julia Chodnicka ZSK Pisz 3,90 m
3 Edyta Chutkowska II LO Pisz 3,83 m


Skok w dal - chłopcy
1 Szymon Samsel II LO Pisz 5,90 m
2 Bartosz Konstanty ZSL Ruciane- Nida 5,61 m
3 Maciej Kurkowski I LO Pisz 5,45 m

Pchnięcie kulą - dziewczęta
1 Aleksandra Stachelek II LO Pisz 7,31 m
2 Aleksandra Dardzińska II LO Pisz 7,22 m
3 Wiktoria Mrówka ZSL Ruciane - Nida 7,08 m

Pchnięcie kulą - chłopcy
1 Śląski Kacper II LO Pisz 10,05 m
2 Arkadiusz Pawłowski ZS Nr 1 Biała Piska 10,00 m
3 Dawid Zakrzewski ZSK Pisz 9,39 m

Organizatorem zawodów był PMOS Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt