Data dodania: 24.05.2019
5 medali przywieźli z Suwałk zawodnicy MKS Roś Pisz
Dnia 18 maja zawodnicy MKS Roś brali udział w Międzynarodowych Zawodach o Puchar Dyrektora OSiR w Suwałkach.
Do startu stanęło 280 zawodników reprezentujących 14 klubów z całej Polski oraz z Litwy. Nasi reprezentanci zdobyli aż 5 medali. Dwa złota i brąz zdobył Maciej Domasiewicz, dwa srebrne medale zdobył Adrian Malinowski.

Szczegółowe wyniki startów piszan:

• Maciej Domasiewicz 1 miejsce 50m stylem dowolnym, 1 miejsce 50m stylem motylkowym, 3 miejsce 100m stylem dowolnym, 6 miejsce 50m grzbietem.
  • Adrian Malinowski 2 miejsce 50m stylem dowolnym, 2 miejsce 100m stylem dowolnym, 5 miejsce 50m grzbietem, 4 miejsce 50m stylem motylkowym.
  • Aleksander Raszewski 5 miejsce 100m stylem dowolnym, 6 miejsce 50m stylem motylkowym, 8 miejsce 50m stylem dowolnym, 12 miejsce 50m grzbietem.
  • Maciej Waszkiewicz 8 miejsce 100m stylem klasycznym, 8 miejsce 200m stylem klasycznym, 9 miejsce 50m stylem klasycznym i 15 miejsce 50m stylem dowolnym.
  • Julia Gacman 4 miejsce 100m stylem klasycznym, 5 miejsce 50m stylem motylkowym, 6 miejsce 50m stylem dowolnym oraz 7 miejsce 50m stylem klasycznym.