Data dodania: 29.01.2019  |  wyświetlenia: 954
II kolejka Piskiej halówki
Black Bats na czele tabeli
Druga kolejka Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej obfitowała w wiele emocji i zwrotów akcji. Bramka uzyskana w ostatnich sekundach meczu Rumunia - Liski, zapewniła zwycięstwo 4:3 żołnierzom NATO i tym samym ustawiła drużynę Black Bats na szczycie tabeli.
W pozostałych spotkaniach Chorwacja 4:1 pokonała Budchal, Orlik Team 2:5 uległ Beniaminkowi Orzysz, a LZS Team po bardzo zaciętym pojedynku 4:3 zwyciężył zespół Wariatów.

Ten ostatni mecz, podobnie jak starcie Rumunii z Liskami uznać można za spotkania kolejki. Wariaci parli na bramkę LZS Team, ale pomimo licznych „setek” nie mogli ulokować piłki w siatce rywali. O tym, że drużyna z okolic Kolna jest mocnym zespołem, przekonaliśmy się podczas turnieju z okazji Święta Niepodległości. W ubiegłym roku, LZS Team sięgnął po puchar za zwycięstwo oraz zdobył statuetki najlepszego strzelca i bramkarza.

W drugiej kolejce ligi pauzował zespół Na Bombie, pozostałe drużyny w czterech meczach zdobyły w sumie 26 bramek. Trzecia kolejka PLHPN w sobotę 2 lutego, początek godz. 14 – ZAPRASZAMY..

II KOLEJKA NAJLEPSI STRZELCY

Artur Gruszczyński LISKI - 4
Tomasz Podchul LZS TEAM - 3
Mariusz Mogilski WARIACI - 3
Jacek Kalwejt ORLIK TEAM - 3

TABELA XIX Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
 
Black Bats Rumunia
  4   6:5
Na Bombie
  3  2:0
Liski   3  7:5
LZS Team
  3  4:3
Chorwacja   3  4:3
Wariaci   3  7:6
DB Beniaminek Orzysz   3  6:6
Budchal  
  1  3:6
Orlik Team
  0  4:9

MGOSiR Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt