Data dodania: 08.10.2018  |  wyświetlenia: 4148
Spinningowe Zawody Wędkarskie Orzysz 2018
73-cm szczupak - największy okaz zawodów
Fot. www.orzysz.pl
Marcin Sadowski z Barczewa i nadłuższa ryba zawodów – 73 centymetrowy szczupak.
W sobotę na jeziorze Orzysz rozegrano Spinningowe Teamowe Zawody Wędkarskie, podczas których gospodarze wykazali się wyjątkową "niegościnnością" zajmując całe zwycięskie podium. Wędkarze zrzeszeni w orzyskim kole PZW wygrali zarówno klasyfikację ogólną jak i dodatkową dla zawodników zrzeszonych w Kole PZW Orzysz.
 rywalizacji wystartowało blisko 60 uczestników. W dwuosobowych zespołach wyławiali szczupaki i okonie. W trakcie pięciogodzinnej rywalizacji złowiono 21 wymiarowych szczupaków oraz 26 okoni.


Najwięcej ryb wyłowił duet – Zbigniew i Dariusz Klimaszewscy, którzy punktowali trzema szczupakami i okoniem. Po dwa okonie i szczupaki to z kolei dorobek Rafała Ziendy i Adama Leśniczego. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Michał Makarewicz z Adamem Opackim, z dwoma szczupakami i okoniem na koncie. Najlepsza ekipa - Sławomir Urban i Cezary Zyskowski z Pisza zajęli dopiero VII miejsce.


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt