Data dodania: 20.08.2018  |  wyświetlenia: 2502
Na podium Olimpiady w Goczałkowicach
Żeglarki z Pisza rozgromiły rywalki
15 sierpnia rozpoczęła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Goczałkowicach w klasie Cadet 2018. Na starcie nie zabrakło rewelacyjnych załóg z Pisza.
Pierwszy dzień zmagań już za nami - dzień z małą ilością wiatru - informowali na bieżąco trenerzy Tadeusz Swerpel i Józef Bąk - ale udało się rozegrać dwa wyścigi. Miejsca naszych zawodniczek: 1 miejsce Magdalena Leymanczyk i Zuzia Grusznis, 6 jest Patrycja Raszczyk i Zuzia Zachlowska, a 10 miejsce zajmuje Wiktoria Ryzinska i Julia Mielewczyk.
Zmagania z wiatrem, a raczej z jego brakiem przyświecało goczałkowickiej olimpiadzie od początku do końca. Jednak umiejętność znajdowania się w trudnych sytuacjach, to znak rozpoznawczy piskich kadetek. Po dwóch dniach zawodów dalej na czele stawki utrzymywały się Magda i Zuzia.

Po czterodniowej walce z siłami natury, ciągłym upałem i niewielkim wiatrem Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Goczałkowicach dobiegła końca i to jakże szczęśliwego dla żeglarek z PMOS. Dziewczyny spisały się na medal. I miejsce zajęły Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis, III miejsce Patrycja Raszczyk i Zuzanna Zachłowska, a VIII Wiktoria Ryzińska i Julia Mielewczyk.Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt