Data dodania: 27.04.2018  |  wyświetlenia: 1810
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Wicemistrzostwo Polski dla sportowców SP1
Foto: SP1 Pisz
Kolejny sportowy sukces odnotowali na swoim koncie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu. W Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych zdobyli tytuł wicemistrza.

Zmagania najszybszych drużyn w przałajach odbyły się 25 kwietnia w Garczynie niedaleko Kościerzyny. Wśród 16 najlepszych drużyn w kraju znaleźli się biegacze ze SP1, reprezentujący województwo warmińsko-mazurskie. Chłopcy z rocznika 2005 i młodsi biegali 10x800 metrów.

Mistrzami Polski została drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego, na miejscu 3 znalazła się reprezentacja z Białegostoku. Srebro sportowców z Jedynki to dobry prognostyk na kolejne starty. Większość ekipy SP1 składała się z uczniów klasy czwartej, a rywalizacja odbywała się w kategorii klas szóstych.


Skład sztafety chłopców: Oskar Kosakowski, Miłosz Kosakowski, Leon Chrostowski, Oliwier Korzep, Kacper Pyczkowski, Dawid Paulin, Damian Błażyński, Damian Zaczkowski, Jakub Gołębiowski, Adrian Malinowski, Michał Siej.
Trener: Cezary Misierewicz 

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt