Data dodania: 28.03.2018  |  wyświetlenia: 20932
Zabawa pod okiem mistrza pływania
Zabawa pod okiem mistrza pływania
Aktywność fizyczna poprzez zabawę wśród najmłodszych oraz ich rodzin - to hasło Festiwalu Kinder+Sport Radość z Pływania, który przyciągnął na piską pływalnię prawie 150 dzieci ze szkół podstawowych.

Mali miłośnicy pływania wzięli udział w wyjątkowej lekcji pływania, którą poprowadził Paweł Korzeniowski - były pływak, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, olimpijczyk, a obecnie trener i ambasador programu Kinder+Sport.

Swoją przygodę z pływaniem rozpocząłem w wieku 7 lat i do dziś jest to moja ulubiona forma spędzania aktywnie czasu. Zdaję sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie przygotowanie dziecka do nauki pływania – i tu ogromna praca spoczywa na rodzicach, jednak wiem również jak istotna jest atmosfera podczas pierwszych zajęć pływania i dlatego wraz z programem Kinder+Sport w całej Polsce organizujemy Festiwale pływania! Chcemy inspirować dzieci i ich rodziców do bycia aktywnymi –  podkreśla Paweł Korzeniowski.

Pod okiem mistrza oraz profesjonalnego zespołu trenerów dzieci brały udział w licznych grach i zabawach oswajających z wodą, mogli nauczyć się współpracy z rówieśnikami i zasad fair play. Każde dziecko aktywnie uczestniczące w Festiwalu zostało nagrodzone medalem oraz otrzymało dyplom Radosnego Pływaka Kinder+Sport Radość z Pływania. 

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt