klik
klik
Data dodania: 30.11.2017  |  wyświetlenia: 27494  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
Dwa medale dla koszykarzy z Pisza w finałach województwa
Dziś rozegrano finały wojewódzkie w koszykówce dziewcząt i chłopców ostatniej już kategorii wiekowej - szkół gimnazjalnych. W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 spotkały się drużyny z Działdowa, Pisza i Giżycka.

Jako pierwsze rywalizowały dziewczęta. Tytuł mistrzyń województwa trafił do drużyny SP 2 Działdowo, II miejsce zajęły zawodniczki SP 1 Giżycko, III miejsce zajęła SP 7 Giżycko. W meczach finałowych chłopców wystąpiły aż dwie drużyny z Pisza i to one wywalczyły złoto i srebro. I miejsce zajęło Samorządowe Gimnazjum Publiczne w Piszu, II miejsce SP1 Pisz, III miejsce SP 1 Działdowo, IV miejsce SP 2 Działdowo.

Skład drużyny Samorządowego Gimnazjum Publicznego w Piszu: Albin Kłos, Bartłomiej Kucisz, Jakub Uliszewski, Szymon Zalewski. Trener - Paweł Szary. Skład drużyny SP 1 Pisz: Oliwier Duchnowski, Maciej Milewski, Aleksander Rutowski, Konrad Wójtowicz. Trener - Wykowski Zbigniew