klik
klik
Data dodania: 23.11.2017  |  wyświetlenia: 28172  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
Koszykarze SP1 najlepsi w województwie
Finały wojewódzkie w koszykówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych Moje Boisko Orlik 2012 za nami. Dziś w sali gimnastycznej SP 2 w Piszu spotkały się drużyny z Lidzbarka Warmińskiego, Olecka i Pisza.

Mecze rozgrywane są systemem 3x3 i trwają po 10 minut. W finale dziewcząt po zwycięski tytuł sięgnęły dziewczęta ze SP3 w Olecku, II miejsce zajęły zawodniczki z SP7 w Giżycku, III miejsce wywalczyła reprezentacja SP3 z Lidzbarka Warmińskiego.

Niezwykle emocjonująco działo się w zmaganiach chłopców, a to za sprawą koszykarzy reprezentujących SP1 Pisz. Jak zwykle nie zawiedli. Przemyślane akcje, szybkie podania, gra całą drużyną - to gwarancja sukcesu. Chłopcy pokonali rywali i otrzymali tytuł mistrzów województwa. II miejsce zajęła reprezentacja SP3 Olecko, III SP3 Lidzbark Warmiński.

Skład drużyny z Pisza: Filip Kamiński, Oskar Kosakowski, Wojciech Milewski, Robert Stypiński

W przyszłym tygodni rozegrane zostaną finały w koszykówce uczniów gimnazjów. Organizatorem rozgrywek jest Warmińsko - Mazurski Szkolny Związek Sportowy.