Data dodania: 30.01.2017  |  wyświetlenia: 46112
Wojacy najlepsi w turnieju służb mundurowych
Żołnierze z Orzysza wygrali rozrywany w sobotę w Piszu halowy turniej piłkarski, w którym zmierzyły się drużyny reprezentujące służby mundurowe. Podczas rozgrywek zbierano pieniądze na zakup okularów dla dzieci.

Współpracujący na co dzień funkcjonariusze miejscowych służ mundurowych w sobotę odłożyli sentymenty na bok, stając do rywalizacji na boisku piłkarskim. Zmagania organizowane w Piszu po raz trzeci były znakomitą okazją do sprawdzenia formy i sprawności fizycznej, tak ważnej w ich codziennej pracy. W turnieju wystąpiło 6 zespołów, a do policjantów, żołnierzy, strażaków i leśników, dołączyli gościnnie budowlańcy oraz straż kościelna.

Turniej zakończył się zwycięstwem reprezentantów jednostki wojskowej z Orzysza. W finale żołnierze pokonali drużynę Komendy Powiatowej Policji w Piszu. Policjanci musieli radzić sobie w okrojonym składzie, bo w ich szeregach zabrakło m.in. Marcina Mąki, który jest zawodnikiem policyjnej reprezentacji Polski. W najlepszej trójce zmagania zakończyli także budowlańcy, zespół reprezentujący sponsora Mazura Pisz z ligowymi zawodnikami w składzie.

Podczas rozgrywek zbierano pieniądze na rzecz członków piskiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych. Dochód z licytacji i puszek wyniósł ponad 1400 zł. Za zebrane fundusze zakupione zostaną okulary dla dzieci. W organizację rozgrywek zaangażowani byli członkowie związku, parafia Św. Józefa, Szkoła Podstawowa nr 1 w Piszu oraz harcerze

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt