Data dodania: 11.05.2015  |  wyświetlenia: 1073
Kolejna przegrana piskiego zespołu
Mazur ciągnie w dół
W sobotę piłkarze Mazura Pisz rozegrali mecz wyjazdowy. Przeciwnikiem piszan był zespół Czarnych Olecko - drużyny zajmującej 12 miejsce w tabeli.

Sytuacja przed meczem - Nadzieja

Obecny sezon dla Czarnych jest jednym z gorszysz spędzonych w klasie okręgowej, w obecnym sezonie mieli również spróbować włączyć się o awans do IV ligi, a walczą o utrzymanie w V lidze. Dla zespołu Mazura jest to mecz o wszystko. Mecz ten zadecyduje czy zespół Adama Ożarowskiego, ma jeszcze jakiekolwiek szanse na awans do IV ligi. Obecnie zespół znajduje się na 4 miejscu w tabeli po ubiegłotygodniowej klęsce w Orzyszu w Derbach Powiatu Piskiego 4:0, ze stratą jednego punktu do Błękitnych Pasym i aż 6 do Vęgorii Węgorzewo. Ci ostatni z wymienionych swój mecz rozegrają przed własną publicznością, a ich rywalem będzie Łyna Sępopol, która choć dobrze zaczęła rundę wiosenną, to teraz gra w kratkę.

Wszyscy w Piszu wraz z zawodnikami, trenerami, zarządem i kibicami liczą na zwycięstwo swoich ulubieńców w Olecku i na stratę punktów zespołu z Węgorzewa oraz Pasymia, którzy tydzień temu ograli 3:1 dobrze spisującą się Granicę Bezledy, a teraz udadzą się do Lidzbarka Warmińskiego mierzyć się z zespołem walczącym o utrzymanie.

Sytuacja po meczu - Rozczarowanie

Piłkarze Mazura Pisz przegrali z drużyną Czarnych 0:1. Vęgoria Węgorzewo pokonała Łynę Sępopol 4:3, Błękitni Pasym zremisowali z Polonią Lidzbark Warmiński 2:2.

Następne spotkanie z Tęczą Biskupiec 16 maja.

 

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt