Data dodania: 04.05.2015  |  wyświetlenia: 1517
Śniardwy Orzysz - Mazur Pisz 4:0
Zimny prysznic w Orzyszu
1 maja o godzinie 17.00 w Orzyszu piłkarze prowadzeni przez Adama Ożarowskiego walczyli w Derbach Powiatu Piskiego z miejscowymi Śniardwami. Spotkanie to okrzyknięto mianem Hitu Kolejki, ze względu na zajmowane prze drużyny miejsca w tabeli 1 – Orzysz i 3 – Pisz.

Sytuacja przed meczem przedstawiała się następująco:

ORZYSZ - Podopieczni Pawła Konopki od dłuższego czasu zasiadali na fotelu lidera. Dotychczas w rundzie wiosennej rozegrali 5 spotkań, w których tylko dwukrotnie odnosili zwycięstwo. Przegrali 2:0 z Łyną Sępopol, 4:1 z Błękitnymi Pasym oraz w 4:2 w Olecku z tamtejszymi Czarnymi. 3 bramki strzelone i aż 10 straconych w tych trzech meczach przegranych to wynik niezadowalający jak na lidera rozgrywek z aspiracjami na IV ligę.

PISZ - Zespół Mazura w rundzie wiosennej na  5 rozegranych spotkań 3- krotnie zwyciężał, raz przegrał, raz zremisował 2:2 z Błękitnymi Pasym.

W rundzie jesiennej Mazur był lepszy i wygrał ze Śniardwami 3:2. Derby Powiatu Piskiego rundy wiosennej zakończyły się wynikiem 4:0 dla Śniardw Orzysz. Liga zbliża się ku końcowi, Mazur po przegranej w Orzyszu spadł na 4 miejsce w tabeli, ustępując Śniardwom, Vęgorii Węgorzewo i Błękitnym Pasym.

9 maja mecz z Czarnymi Olecko przed własną publicznością.
 

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt