Data dodania: 28.04.2015
Mazur Pisz - Błękitni Pasym 2:2
W minioną sobotę piłkarze Mazura Pisz powrócili na swoje "podwórko". Po trzech spotkaniach wyjazdowych z rzędu rozegrali mecz przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych Adama Ożarowskiego był zespół LKS Błękitni Pasym.

W rundzie wiosennej zespół Błękitnych był dotychczas niepokonany, w spotkaniu w Piszu zremisował. Mimo, że do przerwy goście prowadzili 2:0, to w drugiej połowie zawodnicy Mazura Pisz, wyszli bardziej skoncentrowani i chętni do walki o korzystny wynik. W drugiej połowie wyrównali stan meczu. Niestety, mimo kolejnych wielu prób po odrobieniu strat, nie udało się strzelić bramki zwycięskiej. Obie drużyny walczące cały czas o awans do IV ligi podzieliły się w tym spotkaniu punktami.

Bramki dla Mazura strzelili - Sebastian Poświata i Błażej Gutowski. Kolejne spotkanie w piątek 1 Maja ze Śniardwami w Orzyszu.

Źródło: mazur1951pisz.futbolowo.pl