Data dodania: 21.04.2015  |  wyświetlenia: 1458
Mazur Pisz - Łyna Sępopol 2:1
Z tarczą z Sępopola
Fot. mazur1951pisz.futbolowo.pl
Sukces w Sępopolu. Podopieczni Adama Ożarowskiego w swoim trzecim wyjazdowym meczu wygrali z miejscową Łyną 2:1. Strzelcami bramek byli Łukasza Rejmentowski i Karol Wiśniewski.

- Gramy skrzydłami z czego tworzą się dobre sytuacje bramkowe. - mówił Ożarowski - Gospodarze grają z kontry co daje im sytuacje 1 na 1 z bramkarzem ale Kuźma broni. Druga połowa, to odwrotna sytuacja - Łyna ciśnie, a my z kontry. Typowy mecz na remis ale to do nas uśmiechnęło się szczęście.

- Moim zdaniem byliśmy lepszym zespołem i dlatego wygraliśmy - komentuje Łukasz Skrzecz -Mam nadzieję, że w każdym kolejnym meczu będzie tyle walki co w tym Sępopolu.

Sytuacja Mazura była trudna już na starcie, nie grało 5 zawodników z podstawowego składu. Zawodnicy zdawali sobie sprawę, że trzeba grać, aby wygrać. Do przerwy zgodnie z planem – jeden gol dla Mazura, ale natychmiast po przerwie odpowiedź Łyny. Po drużynowej akcji Mazurowi udaje się osiągnąć przewagę, której nie oddaje do końca meczu.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt