Data dodania: 30.03.2015  |  wyświetlenia: 1591
3 punkty na start
Mazur - Kłobuk 2:0
Piłkarze Mazura Pisz, walkę o ligowe punkty rozpoczęli już tydzień temu meczem zaległym, ale dopiero wczoraj odbyła się terminowa Runda Wiosenna. Pierwszym rywalem Mazura był zespół Kłobuka Mikołajki.

Do zespołu po długiej przerwie wrócił Marcin Rejmentowski, który na boisku pojawił się pod koniec drugiej części spotkania. Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie i będzie "wodzirejem" naszej drużyny oraz poprowadzi ją do upragnionego awansu do IV ligi.

Przed meczem z Kłobukiem cel był tylko jeden - kilka bramek oraz pewne 3 punkty. Co do wyniku mogą być zastrzeżenia, bo ciągła przewaga w tym meczu dała "marne" efekty w postaci bramek, nasi zawodnicy zdobyli tylko dwie, o co można mieć delikatne pretensje, ale cieszą za to 3 punkty i dobra gra naszego zespołu.

Kolejne 3 spotkania zespół prowadzony przez Adama Ożarowskiego rozegra na wyjeździe, a w Piszu zawodników zobaczymy dopiero 25 Kwietnia o godzinie 17:00 kiedy to rozegrają mecz z Błękitnymi Pasym.

Źródło: mazur1951pisz.futbolowo.pl

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt