Data dodania: 28.03.2015  |  wyświetlenia: 1698
Celem jest 4 liga - mecz w sobotę o 15.00
Inauguracja wiosny na własnym stadionie
Dziś Mazur Pisz podejmie przed własną publicznością Kłobuk Mikołajki, inaugurując tym samym rozgrywki V ligi na własnym stadionie. Konfrontacja z Kłobukiem odbędzie się na Stadionie Miejskim w Piszu o godzinie 15:00.

Sobotni rywal w tabeli ligowej plasuje się na 10 miejscu z dorobkiem 21 punktów. Kłobuk zanotował 6 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek, co przekłada się na bilans bramkowy 19:28.

Podopieczni Adama Ożarowskiego, po sobotniej(21 Marca) porażce w Reszlu w meczu 17 kolejki, który miał odbyć się pierwotnie 11 Listopada wyjdą tym razem na mecz z ligowym średniakiem. Po meczu z Reszlem nasza drużyna mogła się zrównać z punktami z Vęgorią Węgorzewo(36pkt) ale wyprzedzając ich w tabeli ligowej ze względu na wygraną w meczu bezpośrednim. Po porażce w Reszlu nasi zawodnicy nadal tracą 3 punkty do drugiej Vęgori i aż 12 do liderujących Śniardw. Przewaga natomiast nad resztą stawki nie jest zbyt duża, po "piętach" Mazurowi depczą Tęcza Biskupiec i Mazur Ełk - 1 punkt straty oraz Błękitni Pasym 3 punkty straty.

Cel dla drużyny Adama Ożarowskiego jest tylko jeden - wywalczyć awans do IV ligi, dlatego jakikolwiek inny wynik jak zwycięstwo w sobotnim pojedynku uznane zostanie za porażkę i utrudni nam drogę do awansu, przy ewentualnych korzystnych wynikach naszych rywali. W rundzie jesiennej nasz zespół zremisował w Mikołajkach 1:1, mimo dominacji w tym spotkaniu nasza nieskuteczność okazała się być "gwoździem do trumny".

Wszyscy kibice, zarząd, zawodnicy i trener liczą, że ten mecz zakończy się przekonującym zwycięstwem naszego zespołu. Mecz na to spotkanie będzie dla wszystkich zebranych na Stadionie Miejskim do obejrzenia za darmo. Zarząd klubu z Zenonem Gołębiowskim na czele nie przewiduje żadnych opłat za bilety w pierwszym spotkaniu na własnym stadionie. Z tego względu zapraszamy serdecznie o godzinie 15:00 na Stadion Miejski w Piszu, do wspólnego oglądania, kibicowania i emocjonowania się pojedynkiem obydwu drużyn.

KS MAZUR PISZ - MKS KŁOBUK MIKOŁAJKI
Stadion Miejski w Piszu, sobota (28.03.2015) - godzina 15:00


Pozostałe pary 18 kolejki V Ligi - 28.03.2015

Tęcza Biskupiec - Mazur Ełk
Vęgoria Węgorzewo - Pojezierze Prostki
Polonia Lidzbark Warmiński - Danpol Knopin
Granica Bezledy - Orlęta Reszel
Czarni Olecko - MKS Jeziorany
Wilczek Wilkowo - Śniardwy Orzysz
Błękitni Pasym - Łyna Sępopol

Źródło: mazur1951pisz.futbolowo.pl

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt