Data dodania: 28.01.2015  |  wyświetlenia: 91617
Zawody pływackie PMOS - galeria zdjęć
W pierwszy wtorek ferii na pływalni w Piszu odbyły się Mistrzostwa Pływackie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

W zawodach startowało 61 dzieci z piskich szkół podstawowych. Najmłodsi uczestnicy – dzieci z roczników 2009-2007 mieli do pokonania dystans długości 12,5 metra, tj. pół basenu stylem dowolnym. Uczestnicy startujący w starszej kategorii wiekowej zmagali się na dystansie 25 metrów. Uczniowie klas V i VI pływali również stylem grzbietowym na 50m. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo w starcie, a zwycięzcy nagrody. Na każdego pływaka czekały również słodkie niespodzianki.

Miłym akcentem zawodów było wręczenie Nominacji do Kadry Narodowej na rok 2015 dla 6 załóg żeglarstwa regatowego  w klasie Cadet. Poza zmaganiami sportowymi odbył się również pokaz ratowniczy, przygotowany przez strażaków z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt