Data dodania: 01.06.2009  |  wyświetlenia: 3043
Mazur zagrożony degradacją
Mazur zagrożony degradacją
Tylko cztery mecze pozostały do końca rundy wiosennej 1 grupy ligi okręgowej warmińsko - mazurskiej. Piłkarze Mazura muszą utrzymać przynajmniej trzecie miejsce od końca, jeśli nie chcą odpaść z okręgówki.

Tylko cztery mecze pozostały do końca rundy wiosennej 1 grupy ligi okręgowej warmińsko - mazurskiej. Piłkarze Mazura muszą utrzymać trzecie miejsce od końca, jeśli nie chcą odpaść z okręgówki do rozgrywek o klasę niższych. Tam regularnie będa grali z takimi zespołami jak Orzeł Stare Juchy, Tytan Łankiejmy, Mewa Prejłowo Giławy, czy Sokół Garbno.

Na 11 meczów rundy wiosennej 8 zakończyło się porażką naszych piłkarzy, 3 mecze Mazur wygrał. W ubiegłą sobotę piszanie przegrali na własnym stadionie z drużyną Polonia Lidzbark Warmiński 1:3 (0:1).

Tabela po 26 kolejce (z 30). Dwie ostatnie drużyny odpadną z okręgówki. Źródło: 90minut.pl 
Na chwilę obecną pozostały cztery mecze do końca rundy wiosennej. Najbliższy mecz nasza drużyna zagra z bezpośrednim rywalem z tabeli - LZS Lubomino-Wilczkowo. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca (sobota) w Piszu o godzinie 17:00.

Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt