Data dodania: 08.05.2009  |  wyświetlenia: 5046
Bez Tigera, ale z Babiarzem
Bez Tigera, ale z Babiarzem
Michalczewskiego nie było, był natomiast Przemysław Babiarz. Sztafeta gwiazd sportu przebiegła przez naszą gminę w piątkowe południe. Uczestników sztafety przywitała dziś piękna pogoda.

Michalczewskiego nie było, był natomiast Przemysław Babiarz. Sztafeta gwiazd sportu przebiegła przez naszą gminę w piątkowe południe. Uczestników sztafety przywitała dziś piękna pogoda, smaczny poczęstunek i spora grupa piszan.

Zapowiadanego "Tigera" i Macieja Kurzajewskiego zatrzymały sprawy prywatne. Nie mogli się pojawić na planowanym odcinku sztafety - powiedziała Anna Pawłowska - Pojawa, znana maratonistka - ale za to nasza ekipa ma ogromną zaletę - jest najbardziej kobieca, dodała z uśmiechem biegaczka.

A więc jak na "babski bieg" przystało, przyjechał na suwalską trasę gościnnie inny znany komentator sportowy TVP - Przemysław Babiarz, który znajduje się oficjalnie w składze sztafety do Przemyśla.

Na biegaczy, przy pływalni w Piszu, przygotowano poczęstunek dla gości. Czekało też kilkadziesiąt osób.  Część z nich przyszła zobaczyć gwiazdy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Kilkanaście osób chętnie potowarzyszyło w biegu w kierunku Jabłoni.

W dniu dzisiejszym sztafeta gwiazd sportu biegnie w ramach 4 z 6 etapów trasy z Piątku do Suwałk. Z Kolna do Mikołajek pokonane zostaną kolejne 76,3 km, a uczestnicy zatrzymywali się będą w Wincencie, Jeżach, Piszu, Jabłoni, Wiartlu, Szerokim Borze, Rucianem-Nidzie, Ukcie i Bobrówku. Bieg zakończy się w niedzielę.

Jutro (sobota) odbędzie się lokalny bieg w ramach akcji Polska Biega 2009. Start biegu zaplanowany jest o godzinie 10.00 na polanie leśnej w Piszu. Zapisać się do biegu można na miejscu prawie do samego startu biegu, bo do godziny 9:50. Organizator - Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu - zaprasza wszystkich chętnych do biegu.

Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt