Data dodania: 10.10.2018  |  wyświetlenia: 1779
Mamy dla Was bilety
Cyrk Korona z pokazem kaskaderskich wyczynów
Fot. Martin Redman, Cyrkowe Fotografie
11 października przy ulicy Targowej wystąpią artyści Cyrku Korona. W związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 250-lecia istnienia cyrku dla widzów przygotowano specjalne atrakcje.
Cyrk to miejsce szczególnie lubiane przez najmłodszych widzów. To tu po raz pierwszy w życiu zobaczyć mogą klowna, treserów zwierząt i oczywiście egzotyczne zwierzęta. Dorośli podziwiają najchętniej iście kaskaderskie pokazy akrobatów.

Na arenie Cyrku Korona wszystko to zobaczymy. Będą m.in.pokazy akrobatyki powietrznej - ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłową gimnastykę w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu.

Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci!- zapewniają organizatorzy - Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.

Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów zadba o dobry humor. Nie zabraknie pokazów z udziałem zwierząt. Na arenie prezentowane będą wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy oraz grupa dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie.


W programie Cyrku Korona znalazł się nowy extreme program „WOW” - pełen karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości.


Cyrk Korona,
Pisz,ul. Targowa, 11.10 CZWARTEK godz. 17:00

Dla czytelników Piszanina mamy bilety. Aby otrzymać jedną z czterech wejściówek należy zadzwonić w czwartek 11 października o godzinie 12:00 pod numer telefonu 799-077-399
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt