Data dodania: 22.10.2013  |  wyświetlenia: 8673
W ciągu najbliższych trzech tygodni każda osoba posiadająca konto na Facebooku może raz dziennie oddać głos na Pisz
Zagłosuj na Pisz z lotu ptaka
Udostępnij artykuł na Facebooku
Ruszył konkurs promujący miasta Warmii i Mazur. Zwycięskie miasto otrzyma od organizatorów bezpłatną reklamę filmową z wykorzystaniem zdjęć lotniczych wykonanych przez drony.

O tym, że Warmia i Mazury to jeden z najcudowniejszych regionów w Polsce, nie trzeba nikogo przekonywać. O tym, czy ładniejsza jest Warmia czy Mazury, wiedzą ich mieszkańcy. Które jednak miasto wygra konkurs na „najpiękniejsze miasto z lotu ptaka”, dowiemy się już wkrótce.

Ruszył plebiscyt, w którym internauci mogą wskazać swojego faworyta. Zwycięskie miasto otrzyma od organizatorów bezpłatną reklamę filmową z wykorzystaniem zdjęć lotniczych wykonanych przez drony. Konkurs organizowany jest dla małych i średnich miast z województwa warmińsko-mazurskiego (do 50 tysięcy mieszkańców).

W ciągu najbliższych trzech tygodni każda osoba posiadająca konto na Facebooku może raz dziennie oddać głos na Pisz. Oddając głos, uczestnik konkursu może dodać swój komentarz. Wśród autorów komentarzy zostaną rozlosowane cenne nagrody, a na głosujących na każde miasto czekają drobne upominki. Autor najciekawszego komentarza, promujący zarazem sam konkurs, otrzyma zdalnie sterowanego miniaturowego drona. Niezależnie od tego, które miasto wygra każdy ma szansę na otrzymanie nagród.

Miasto, które uzbiera najwięcej głosów, otrzyma od głównego organizatora konkursu, regionalnej firmy producenckiej „KolajFX” – reklamę miejscowości w formie spotu, w którym wykorzystane będą profesjonalne zdjęcia lotnicze wykonane przez drony.

Aby zagłosować wejdź na:

http://www.kolajfx.pl/konkurs/

... i wybierz nasze miasto!

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt